• MARKETING CYFROWY

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Marketing cyfrowy w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie umożliwia pozyskanie wiedzy praktycznej z zakresu wykorzystania nowych technologii w obszarach związanych z rozpoznawaniem potrzeb konsumentów, kreowaniem marki w mediach społecznościowych i Internecie, jak również skutecznego projektowania decyzji zakupowych.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: kulturowymi kontekstami mediów społecznościowych, narzędziami kształtowania marki w świecie cyfrowym, projektowaniem graficznym, technologiami informatycznymi wykorzystywanymi w zarządzaniu projektami marketingowymi, narzędziami marketingu mobilnego oraz zasadami opracowywania strategii marketingowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Technologie cyfrowe w marketingu
  • Marketing i social media

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Technologie cyfrowe w marketingu
  • Marketing i social media

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)

Pokaż więcej