• INFORMATYKA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Informatyka w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to możliwość zdobycia wielu umiejętności, wśród których wymienić należy: programowanie, tworzenie gier komputerowych, projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych, czy zarządzanie bazami danych. Oprócz tego, studenci zostają przeszkoleni z tzw. kompetencji miękkich, aby w przyszłym życiu zawodowym potrafili zarządzać czasem, pracować w zespole i rozwiązywać konflikty. Informatyka w WSH to nowoczesny program kształcenia, stworzony wraz z partnerami kierunku, czyli firmami IBM i REC Global.

  Studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu dzielą się na dwie specjalności: Technologie internetowe i multimedialne, Bezpieczeństwo sieci informatycznych.

  Specjalność Technologie internetowe i multimedialne zakłada poznanie technologii mobilnych, a także nabycie umiejętności tworzenia aplikacji bazodanowych i programowania gier mobilnych.

  Specjalność Bezpieczeństwo sieci informatycznych to poznanie technologii sieci bezprzewodowych, nowoczesnych sieci komputerowych, a także nabycie umiejętności związanych z wykrywaniem ataków i włamań, oraz projektowaniem sieci LAN i WAN.

  A jakie przedmioty realizowane są w programie nauczania? Na przykład: inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe, zarządzanie projektami, grafika komputerowa, usługi webowe, przetwarzanie sygnałów, systemy wbudowane, architektura komputerów. A co po studiach?  Absolwenci Informatyki w WSH znajdą zatrudnienie w roli administratorów sieci informatycznych, grafików komputerowych, programistów, projektantów serwisów multimedialnych, projektantów gier komputerowych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

Tomek Ocena

Jestem bardziej niż zadowolony ze studiów w Wyższej Szkole Handlowej. Rozwijam swoje umiejętności pod okiem cenionych specjalistów i to uważam za największą zaletę tej uczelni. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: