• COMPUTER ENGINEERING

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

 • INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  INFORMATYKA STUDIA LICENCJACKIE

  Kierunek Informatyka w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to możliwość zdobycia wielu umiejętności, wśród których wymienić należy: programowanie, tworzenie gier komputerowych, projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych, czy zarządzanie bazami danych. Oprócz tego, studenci zostają przeszkoleni z tzw. kompetencji miękkich, aby w przyszłym życiu zawodowym potrafili zarządzać czasem, pracować w zespole i rozwiązywać konflikty. Informatyka w WSH to nowoczesny program kształcenia, stworzony wraz z partnerami kierunku, czyli firmami IBM i REC Global.

  Studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu dzielą się na dwie specjalności: Technologie internetowe i multimedialne, Bezpieczeństwo sieci informatycznych.

  Specjalność Technologie internetowe i multimedialne zakłada poznanie technologii mobilnych, a także nabycie umiejętności tworzenia aplikacji bazodanowych i programowania gier mobilnych.

  Specjalność Bezpieczeństwo sieci informatycznych to poznanie technologii sieci bezprzewodowych, nowoczesnych sieci komputerowych, a także nabycie umiejętności związanych z wykrywaniem ataków i włamań, oraz projektowaniem sieci LAN i WAN.

  A jakie przedmioty realizowane są w programie nauczania? Na przykład: inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe, zarządzanie projektami, grafika komputerowa, usługi webowe, przetwarzanie sygnałów, systemy wbudowane, architektura komputerów. A co po studiach?  Absolwenci Informatyki w WSH znajdą zatrudnienie w roli administratorów sieci informatycznych, grafików komputerowych, programistów, projektantów serwisów multimedialnych, projektantów gier komputerowych.

   

  INFORMATYKA STUDIA INŻYNIERSKIE

  Kierunek Informatyka inżynierska w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu realizowany jest zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Fundamentem kształcenia jest praktyczna metoda nauczania podparta wiedzą teoretyczną. Założenie nauki to pozyskanie szerokiej wiedzy z zakresu matematyki, fizyki, logiki oraz technik cyfrowych. Studenci zaznajamiają się z zagadnieniami grafiki komputerowej, projektowania aplikacji, programowania, zarządzania bazami danych. Poznają sfery technologii mobilnych, technologii internetowych, technologii multimedialnych, jak również uczą się zasad bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej firm i bezpieczeństwa informacji. Informatyka inżynierska w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to także nacisk kładziony na aspekt komunikacji interpersonalnej, co prowadzić ma do efektywnej pracy w grupie oraz sprawnego poruszania się na rynku zawodowym.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria internetowa
  • Inżynieria oprogramowania
  • Grafika komputerowa i multimedia
  • Bezpieczeństwo sieci i systemów teleinformatycznych
  • E-biznes

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria internetowa
  • Inżynieria oprogramowania
  • Grafika komputerowa i multimedia
  • Bezpieczeństwo sieci i systemów teleinformatycznych
  • E-biznes

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Opinie (1)

Tomek Ocena

Jestem bardziej niż zadowolony ze studiów w Wyższej Szkole Handlowej. Rozwijam swoje umiejętności pod okiem cenionych specjalistów i to uważam za największą zaletę tej uczelni. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: