Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Studia podyplomowe AHE w Łodzi

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

Studia podyplomowe AHE w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Renata Ocena odpowiedz

Warto się dobrze zastanowić nad tym, jaki macie cel idąc na studia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zależy Wam na zdobyciu wiedzy, które realnie może wpłynąć na rozwój Waszej kariery, to podyplomówka w CKP będzie świetnym wyborem.

Mateo Ocena odpowiedz

A ja bardzo polecę studia na CKP. Jeśli szukacie sprawdzonej uczelni podyplomowej, to na pewno będziecie bardzo zadowoleni z takiej nauki :)

Antek Ocena odpowiedz

Akurat jeśli chodzi o podyplomówkę, to śmiało możecie iść na CKPiRB. Na pewno będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni poziomem nauczania.

Janek Ocena odpowiedz

Fajna sprawa. Polecam studia na tej uczelni :)

Romek Ocena odpowiedz

Polecam, warto wybrać się tutaj na podyplomówkę.

Andrzej Nowak Ocena odpowiedz

Przyznaję, bardzo dobre miejsce, szczególnie gdy ktoś chce zdobyć praktyczne umiejętności do własnej działalności. Na pewno mogę polecić te studia.

Tomasz Ocena odpowiedz

To był dobrze spędzony czas. Jeśli zależy Wam na partnerskim podejściu do studenta i przekazywaniu konkretnej wiedzy, to zdecydowanie warto wybrać się na tę uczelnię.

Zuzanna Gruszecka Ocena odpowiedz

Na pewno mogę wypowiedzieć się pozytywnie o tej podyplomówce. Czas, który poświęcicie na zdobycie wiedzy, zaprocentuje w przyszłości. Na plus nacisk na wiedzę praktyczną, to doceniam najbardziej.

Monika Ocena odpowiedz

Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w tej uczelni. Jeśli cenicie sobie miejsce, gdzie będziecie mogli zdobyć wiedzę, jednocześnie nie będąc ograniczanym w Waszym myśleniu, to zdecydowanie powinniście wziąć pod uwagę AHE.