ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

Opinie (9)

Renata Ocena

Warto się dobrze zastanowić nad tym, jaki macie cel idąc na studia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zależy Wam na zdobyciu wiedzy, które realnie może wpłynąć na rozwój Waszej kariery, to podyplomówka w CKP będzie świetnym wyborem.

Mateo Ocena

A ja bardzo polecę studia na CKP. Jeśli szukacie sprawdzonej uczelni podyplomowej, to na pewno będziecie bardzo zadowoleni z takiej nauki :)

Antek Ocena

Akurat jeśli chodzi o podyplomówkę, to śmiało możecie iść na CKPiRB. Na pewno będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni poziomem nauczania.

Janek Ocena

Fajna sprawa. Polecam studia na tej uczelni :)

Romek Ocena

Polecam, warto wybrać się tutaj na podyplomówkę.

Andrzej Nowak Ocena

Przyznaję, bardzo dobre miejsce, szczególnie gdy ktoś chce zdobyć praktyczne umiejętności do własnej działalności. Na pewno mogę polecić te studia.

Tomasz Ocena

To był dobrze spędzony czas. Jeśli zależy Wam na partnerskim podejściu do studenta i przekazywaniu konkretnej wiedzy, to zdecydowanie warto wybrać się na tę uczelnię.

Zuzanna Gruszecka Ocena

Na pewno mogę wypowiedzieć się pozytywnie o tej podyplomówce. Czas, który poświęcicie na zdobycie wiedzy, zaprocentuje w przyszłości. Na plus nacisk na wiedzę praktyczną, to doceniam najbardziej.

Monika Ocena

Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w tej uczelni. Jeśli cenicie sobie miejsce, gdzie będziecie mogli zdobyć wiedzę, jednocześnie nie będąc ograniczanym w Waszym myśleniu, to zdecydowanie powinniście wziąć pod uwagę AHE.


PODYPLOMOWE