Pałac Kultury i Nauki, VIII piętro

Pl. Defilad 1

00-901 Warszawa

wszechnica@wszechnicapolska.edu.pl

tel. +48 22 656 61 92

Pałac Kultury i Nauki, VIII piętro

Pl. Defilad 1

00-901 Warszawa

wszechnica@wszechnicapolska.edu.pl

tel. +48 22 656 61 92

 • FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Finanse i rachunkowość we Wszechnicy Polskiej w Warszawie realizowany jest w Instytucie Administracji i Finansów. Celem kształcenia jest nabycie wiedzy z zakresu finansów, rachunkowości, funkcjonowania instytucji finansów, banków, a także rozwinięcie umiejętności prowadzenia analiz zjawisk gospodarczych i sytuacji ekonomicznych jednostek gospodarczych. Finanse i rachunkowość we Wszechnicy Polskiej to także wiedza z zakresu inwestycji w wymiarze międzynarodowym, która pozwoli odnaleźć się na krajowym i zagranicznym rynku pracy.

  Studia na kierunku Finanse i rachunkowość we Wszechnicy Polskiej w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Finanse przedsiębiorstw, Informatyka w bankowości, Kontrola i audyt (na studiach pierwszego stopnia), Doradca finansowy i podatkowy, Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, Finanse publiczne, Finanse i prawo Unii Europejskiej, Zarządzanie kapitałem firmy (na studiach drugiego stopnia). Program nauczania zawiera następujące przedmioty: informatyka w bankowości, matematyka dla finansistów, europejski system finansowy, negocjacje w biznesie, system podatkowy, analiza podatkowa, międzynarodowe i wspólnotowe prawo podatkowe, statystyka ekonomiczna. A co po studiach? Absolwenci Finansów i rachunkowości we Wszechnicy Polskiej znajdą zatrudnienie jako specjaliści zarządzania finansami, specjaliści rachunkowości, doradcy finansowi, specjaliści do spraw rewizji finansowej.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

seweryn Ocena

Każdy, kogo pociąga świat finansów, gospodarki i biznesu powinien wybrać studia we Wszechnicy Polskiej. Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy, którzy odkrywają wszystkie tajemnice związane z tą dziedziną


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: