• BUDOWNICTWO Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania realizowany jest na Wydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu wykonawstwa obiektów budownictwa mieszkaniowego, komunalnego, przemysłowego i komunikacyjnego, oraz projektowanie podstawowych obiektów i elementów budowlanych. Studenci poznają technologię i zasady organizacji budownictwa, kierowania zespołami i firmą budowlaną, odpowiedniego stosowania materiałów. Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania to także poznanie technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej.

  Studia na kierunku Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Energooszczędne technologie w budownictwie, Konstrukcje budowlane, Architektura w budownictwie. Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: organizacja i sterowanie produkcją, logistyka w przedsiębiorstwie, efektywność inwestycji budowlanych, mechanika ogólna, budownictwo ogólne, wytrzymałość materiałów, nowoczesne technologie w budownictwie, prawo budowlane, geometria wykreślna. Absolwenci Budownictwo w WSEiZ znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach i pracowniach projektowych, urzędach gminy czy starostwach powiatowych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Architektura w budownictwie
  • Konstrukcje budowlane
  • Energooszczędne technologie w budownictwie

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Architektura w budownictwie
  • Konstrukcje budowlane
  • Energooszczędne technologie w budownictwie

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

mariusz Ocena

Budownictwo to dziedzina, która wciąż się rozwija i wciąż będzie potrzebować zdolnych specjalistów. Dlatego trzeba poznać ją jak najlepiej, pod okiem doświadczonych fachowców, a tacy prowadzą zajęcia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: