ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

 • BUDOWNICTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 1,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier magister inżynier

  Kierunek Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania realizowany jest na Wydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu wykonawstwa obiektów budownictwa mieszkaniowego, komunalnego, przemysłowego i komunikacyjnego, oraz projektowanie podstawowych obiektów i elementów budowlanych. Studenci poznają technologię i zasady organizacji budownictwa, kierowania zespołami i firmą budowlaną, odpowiedniego stosowania materiałów. Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania to także poznanie technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej.

  Studia na kierunku Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Energooszczędne technologie w budownictwie, Konstrukcje budowlane, Budownictwo kolejowe. Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: organizacja i sterowanie produkcją, logistyka w przedsiębiorstwie, efektywność inwestycji budowlanych, mechanika ogólna, budownictwo ogólne, wytrzymałość materiałów, nowoczesne technologie w budownictwie, prawo budowlane, geometria wykreślna. Absolwenci Budownictwo w WSEiZ znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach i pracowniach projektowych, urzędach gminy czy starostwach powiatowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Energooszczędne technologie w budownictwie
  • Konstrukcje budowlane
  • Budownictwo kolejowe

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Energooszczędne technologie w budownictwie
  • Konstrukcje budowlane
  • Budownictwo kolejowe

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Konstrukcje budowlane
  • Budownictwo kolejowe

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

mariusz Ocena odpowiedz

Budownictwo to dziedzina, która wciąż się rozwija i wciąż będzie potrzebować zdolnych specjalistów. Dlatego trzeba poznać ją jak najlepiej, pod okiem doświadczonych fachowców, a tacy prowadzą zajęcia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie