• WZORNICTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kierunek Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie realizowany jest naWydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, będącej połączeniem sztuki, nauk humanistycznych i nauk technicznych, stanowiącej fundament pracy projektanta wzornictwa. Studenci uczą się projektować i stylizować przedmioty codziennego użytku, ubiory, meble, pojazdy, elementy małej architektury, opakowania, a także zaznajamiają się z komunikacją wizualną i projektowaniem w przestrzeni publicznej.

  Studia na kierunku Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji wizualnej i reklamy, Projektowanie mody, Projektowanie biżuterii i małych form zdobniczych. Program nauczania składa się z takich przedmiotów jak: ekonomika budownictwa, kierowanie procesem inwestycyjnym, wytrzymałość materiałów, rysunek prezentacyjny, rzeźba, historia wzornictwa, rysunek techniczny, projektowanie informacji wizualnej, technologie przemysłowe, historia sztuki, komputerowe projektowanie mody, materiałoznawstwo.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Wzornictwa w WSEiZ będą mogli wykorzystać w zespołach projektowych, agencjach reklamowych, redakcjach i wydawnictwach.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Opinie (1)

karina Ocena

Od dziecka interesowało mnie projektowanie ubioru, świat mody, designu, choć jeszcze nawet nie potrafiłam tego nazwać. Gdy dorosłam szukałam uczelni, która zapewni mi najlepsze wykształcenie w tym zakresie i umożliwi rozwijanie swoich zainteresowań. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: