ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

 • WZORNICTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kierunek Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie realizowany jest naWydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, będącej połączeniem sztuki, nauk humanistycznych i nauk technicznych, stanowiącej fundament pracy projektanta wzornictwa. Studenci uczą się projektować i stylizować przedmioty codziennego użytku, ubiory, meble, pojazdy, elementy małej architektury, opakowania, a także zaznajamiają się z komunikacją wizualną i projektowaniem w przestrzeni publicznej.

  Studia na kierunku Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji wizualnej i reklamy, Projektowanie mody, Projektowanie biżuterii i małych form zdobniczych. Program nauczania składa się z takich przedmiotów jak: ekonomika budownictwa, kierowanie procesem inwestycyjnym, wytrzymałość materiałów, rysunek prezentacyjny, rzeźba, historia wzornictwa, rysunek techniczny, projektowanie informacji wizualnej, technologie przemysłowe, historia sztuki, komputerowe projektowanie mody, materiałoznawstwo.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Wzornictwa w WSEiZ będą mogli wykorzystać w zespołach projektowych, agencjach reklamowych, redakcjach i wydawnictwach.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Opinie (1)

karina Ocena odpowiedz

Od dziecka interesowało mnie projektowanie ubioru, świat mody, designu, choć jeszcze nawet nie potrafiłam tego nazwać. Gdy dorosłam szukałam uczelni, która zapewni mi najlepsze wykształcenie w tym zakresie i umożliwi rozwijanie swoich zainteresowań. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.