• WZORNICTWO Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie realizowany jest naWydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, będącej połączeniem sztuki, nauk humanistycznych i nauk technicznych, stanowiącej fundament pracy projektanta wzornictwa. Studenci uczą się projektować i stylizować przedmioty codziennego użytku, ubiory, meble, pojazdy, elementy małej architektury, opakowania, a także zaznajamiają się z komunikacją wizualną i projektowaniem w przestrzeni publicznej.

  Studia na kierunku Wzornictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji wizualnej i reklamy, Projektowanie mody, Projektowanie biżuterii i małych form zdobniczych. Program nauczania składa się z takich przedmiotów jak: ekonomika budownictwa, kierowanie procesem inwestycyjnym, wytrzymałość materiałów, rysunek prezentacyjny, rzeźba, historia wzornictwa, rysunek techniczny, projektowanie informacji wizualnej, technologie przemysłowe, historia sztuki, komputerowe projektowanie mody, materiałoznawstwo.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Wzornictwa w WSEiZ będą mogli wykorzystać w zespołach projektowych, agencjach reklamowych, redakcjach i wydawnictwach.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie produktu
  • Projektowanie komunikacji wizualnej

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

karina Ocena

Od dziecka interesowało mnie projektowanie ubioru, świat mody, designu, choć jeszcze nawet nie potrafiłam tego nazwać. Gdy dorosłam szukałam uczelni, która zapewni mi najlepsze wykształcenie w tym zakresie i umożliwi rozwijanie swoich zainteresowań. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: