Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

 • ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 1,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier magister inżynier

  Kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynierii i Zarządzania. Założeniem kształcenia jest zdobycie wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, połączonej z umiejętnościami menadżerskimi. Studenci uczą się projektowania nowych i nadzorowania istniejących procesów i systemów produkcyjnych i eksploatacyjnych, nadzorowania obiektów i systemów zarządzania, doboru i szkolenia personelu, czy zarządzania kosztami i kapitałem.

  Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: BHP, Logistyka przedsiębiorstwa, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie transportem i logistyka, Inżynieria usług gastronomicznych, Zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym, Zarządzanie marką przedsiębiorstwa produkcyjnego (na drugim stopniu). Program nauczania zawiera takie przedmioty jak: podstawy marketingu, ekologia, zarządzanie środowiskiem, prawo gospodarcze, zarządzanie projektem, zarządzanie wiedzą, prognozowanie i symulacja, projektowanie realizacyjne, zintegrowane systemy zarządzania, analiza rynku.

  A co po studiach? Absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji w WSEiZ znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych, centrach logistycznych, firmach doradczych, firmach audytorskich.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Logistyka przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Logistyka przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie transportem i logistyka
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

maciej Ocena odpowiedz

Studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania to zdecydowanie powód do dumy, chociażby z tego faktu, że studenci otrzymują możliwość kontaktu, rozmowy, zdobywania wiedzy od doświadczonych praktyków, będących specjalistami w swoich dziedzinach