Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Paweł Ocena odpowiedz

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku administracja rządowa i samorządowa. Wybrałem tę uczelnię ponieważ wiem, że SAN stawia na profesjonalną kadrę, na ludzi z pasją, na praktyków, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę. Ogromnym plusem jest również forma kształcenia dostosowana do potrzeb osób pracujących - kształcenie online. Ponadto obsługa administracyjna na wysokim poziomie - Pani Wiktoria Kaleta zawsze służyła pomocą, za co serdecznie dziękuję :)

Angelika Ocena odpowiedz

polecam w 100% tą uczelnie , ze względu że jest przemiła i komunikatywna informacji od Pań z sekretariatu, wykładowcy potrafią przekazać swoją wiedzę, którą posiadają a nie puszczanie samych slajdów. Potrafią każdym tematem zaciekawić