Collegium Civitas w Warszawie

Dziennikarstwo i Nowe Media

PLAC DEFILAD 1 

PAŁAC KULTURY I NAUKI, XII PIĘTRO PLAC DEFILAD 1 

00-901 WARSZAWA 

E-MAIL: INFO@CIVITAS.EDU.PL 

TEL. 22 656 71 87

Dziennikarstwo i Nowe Media

Collegium Civitas w Warszawie

PLAC DEFILAD 1 

PAŁAC KULTURY I NAUKI, XII PIĘTRO PLAC DEFILAD 1 

00-901 WARSZAWA 

E-MAIL: INFO@CIVITAS.EDU.PL 

TEL. 22 656 71 87

 • DZIENNIKARSTWO I NOWE MEDIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas skierowany jest do osób zainteresowanych światem mediów w nowoczesnym wydaniu. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy na temat procesów życia politycznego, społecznego, gospodarczego i kulturalnego, zarówno w skali lokalno- regionalnej, jak i krajowo- międzynarodowej. Studenci uczą się praktycznego wykorzystywania nowych mediów jako źródeł informacji, miejsc pracy i kanałów dystrybucji swojej profesjonalnej twórczości. Dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas to także ogólnorozwojowe przedmioty akademickie obejmujące elementy socjologii, teorii mediów i komunikacji, prawa prasowego i ochrony własności intelektualnej, etyki mediów i debaty publicznej oraz wiedzy o współczesnym społeczeństwie i kształtujących je ideach.

  Studia na kierunku Dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas dzielą się na następujące specjalności:

   

  STUDIA I STOPNIA

   

  W programie nauczania znajdziemy takie przedmioty jak: filozofia i media, ekonomia i społeczeństwo, prawo i etyka mediów, warsztat dziennikarski, warsztat publicystyki radiowej, warsztat telewizyjny, debata współczesna, gatunki dziennikarskie, literatura faktu, menedżer mediów, nowe media i badania nad mediami. A co po studiach? Absolwenci Dziennikarstwo i nowych mediów w Collegium Civitas znajdą zatrudnienie w mediach tradycyjnych, mediach internetowych, działach PR, agencjach reklamy, agencjach designu.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Komunikacja multimedialna. twórcy internetowi, social media i wideo w sieci
  • Nowe media i dziennikarstwo

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Komunikacja multimedialna. twórcy internetowi, social media i wideo w sieci
  • Nowe media i dziennikarstwo

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Civitas w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Tomek Ocena odpowiedz

Od razu wiedziałem, że chcę studiować w Collegium Civitas. Dlaczego? Bo tutaj studenci otrzymują szansę rozmowy i wymiany poglądów z prawdziwymi tuzami mediów i dziennikarstwa. Zajęcia prowadzą autorytety, fachowcy, wręcz osoby bez których nie wyobrażamy sobie obraz polskich mediów