Collegium Civitas w Warszawie

Studia podyplomowe

PLAC DEFILAD 1 

PAŁAC KULTURY I NAUKI, XII PIĘTRO PLAC DEFILAD 1 

00-901 WARSZAWA 

E-MAIL: INFO@CIVITAS.EDU.PL 

TEL. 22 656 71 87

PLAC DEFILAD 1 

PAŁAC KULTURY I NAUKI, XII PIĘTRO PLAC DEFILAD 1 

00-901 WARSZAWA 

E-MAIL: INFO@CIVITAS.EDU.PL 

TEL. 22 656 71 87

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Civitas w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Maria Ocena odpowiedz

Ukończmy studia Muzyka w mediach w Collegium Civitas i mogę śmiało powiedzieć, że są studia dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Pomagają w zrozumieniu funkcjonowania i poznaniu sektora muzycznego z wielu, bardzo różnych perspektyw. Studia, które łączą elementy muzykologii, jak i praktyki dziennikarskiej. Mnie dały bardzo dużo to studia.

Agnieszka Ocena odpowiedz

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Muzyka w mediach. Wspaniali wykładowcy, którzy opowiadają z pasją i sprawiają, że człowiek inaczej słucha i inaczej słyszy muzykę. Polecam