• ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3,5 roku • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat magister

  Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy w zakresie świadomego i odpowiedzialnego kształtowania najbliższego otoczenia człowieka. Studenci przygotowują się do indywidualnej i zespołowej pracy projektowej w obszarze architektury wnętrz, organizowania pracy projektowej, a podstawą do tego są zdobywane umiejętności obejmujące tworzenie projektów wnętrz, grafiki i wzornictwa o wysokiej jakości artystycznej, funkcjonalno-programowej, ergonomicznej, technicznej i ekologicznej. Architektura wnętrz w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych to także możliwość realizowania pasji w licznych zajęciach dodatkowych, na które składają się, między innymi, spotkania z przedstawicielami środowiska architektonicznego i projektowego w ramach cyklu wykładów otwartych o nazwie „Architekci na Wyścigach”.

  W programie nauczania zawarte są następujące przedmioty: projektowanie wnętrz, projektowanie wystaw, rysunek, budowa makiet, ergonomia, grafika prezentacyjna, projektowanie komputerowe 3D, projektowanie zieleni, wizualizacja komputerowa, prawo budowlane, aranżacja i stylizacja przestrzenna, restrukturyzacja obiektów zabytków. A co po studiach? Absolwenci Architektury wnętrz w SANS będą mogli znaleźć zatrudnienie w pracowniach projektowych, firmach produkujących wyposażenie wnętrz, firmach deweloperskich, pracowniach wystawienniczych, pracowniach scenograficznych, agencjach reklamowych, galeriach sztuki, administracji samorządowej.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Projektowanie wnętrz budynków użyteczności publicznej
  • Projektowanie wnętrz obiektów pływających

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie wnętrz budynków użyteczności publicznej
  • Projektowanie wnętrz obiektów pływających

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Kasia Ocena odpowiedz

Od wczesnych lat młodości interesowała mnie architektura, a Uczelnia ta pozwoliła mi się rozwinąć