l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • MEDIAWORKING

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Mediaworking w Collegium Da Vinci w Poznaniu łączy w sobie wiele elementów. Są nimi: marketing online, nowe media, technologie, media relations, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafika. Skierowany jest on przede wszystkim do osób zainteresowanych nowymi trendami w marketingu, PR, e-PR, mediami społecznościowymi, blogowaniem, wideo- marketingiem oraz tych, którzy chcą budować i wdrażać strategie działania i komunikacji firm.

  Kierunek Mediaworking w Collegium Da Vinci został nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie i Programie Akredytacyjnym „Studia z Przyszłością” za najwyższe standardy jakościowe obowiązujące w szkolnictwie wyższym. Ponadto, studiując kierunek studenci otrzymują możliwość skorzystania z certyfikowanych szkoleń. Dla najlepszych są one bezpłatne w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału Collegium Da Vinci poprzez podniesienie jakości kształcenia”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój.

  A jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: socjologia, komunikacja społeczna, psychologia społeczna, media społecznościowe, zarządzanie społecznością i społeczny kapitał sieci, buzz marketing w Internecie, warsztat event marketing, prawo mediów, prawo reklamy, fotoedycja i obróbka zdjęć, zarys podstaw technicznych fotografii oraz wideo, reklamy tekstowe, marketing efektywnościowy, trening kreatywności i stymulacja twórczego myślenia, podstawy badań marketingowych, analiza działań konkurencji.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Social media manager
  • Zarządzanie w e-sporcie

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Social media manager
  • Zarządzanie w e-sporcie

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Opinie (2)

karol wojtyla Ocena odpowiedz

wow, niesamowite, szkola nauczyla mnie obslugi maila, instagrama i przegladarki internetowej, to wszystko dzieki mediaworkingowi!

natalia Ocena odpowiedz

Marketing internetowy, social media to dzisiaj obowiązkowe elementy biznesu i jego promocji. Studiuję kierunek Mediaworking w Collegium Da Vinci bo dzięki niemu zdobędę wiedzę i umiejętności, które będę mogła szeroko wykorzystać.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: