POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

KOLEGIUM NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI UE W KRAKOWIE

Kierunki studiów: applied informatics, informatyka stosowana, logistyka międzynarodowa, organizacja i zarządzanie - studia menedżerskie, turystyka i rekreacja, innowacje w biznesie, marketing i komunikacja rynkowa, zarządzanie, inżynieria organizacji i zarządzania, modern business management, rachunkowość i controlling, zarządzanie międzynarodowe, innowacyjność produktu, towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami Studia: stacjonarne, niestacjonarne
SPRAWDŹ >

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY w Krakowie

INSTYTUT PSYCHOLOGII

Kierunki studiów: psychologia, psychologia i biologia zwierząt Studia: niestacjonarne, stacjonarne
SPRAWDŹ >

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Opinie (14)

As Ocena odpowiedz

Lewactwo. Fuj

hehehehe Ocena odpowiedz

co za glupie komentarze

N Ocena odpowiedz

Serdecznie nie polecam tej uczelni

LOLA Ocena odpowiedz

hhahah, maturzystka, tez tak sądze.

Maturzystka Ocena odpowiedz

Te komentarze wyglądają na ustawione

Sebastian Ocena odpowiedz

Jeśli interesuje kogoś świat mediów i komunikacja, to studia na UJ będą spełnieniem marzeń i najlepszą szansą na zdobycie doświadczenia i rozwinięcie warsztatu.

Michał Ocena odpowiedz

Sport od dziecka jest moją największą pasją i zawsze chciałem się w nim realizować, ale nie jako zawodnik, ale jako menedżer. Dlatego wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aby przybliżyć się do swojego celu.

Sylwia Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to marzenie wielu młodych ludzi, którzy chcą studiować. Co jest magnesem, który tak mocno przyciąga do tej uczelni? Ogromny prestiż i szlachetna tradycja, która łączy się z nowoczesnością.

Sebastian Ocena odpowiedz

Media to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Coś, co wywiera wpływ na większość ludzi. Dlatego chcę zgłębić ten temat, przekonać się dlaczego media mają tak duży wpływ na nasze życie. Żeby dowiedzieć się jak najwięcej, wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Marlena Ocena odpowiedz

Kierunki kształcenia, które można znaleźć na Uniwersytecie Jagiellońskim są odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku. Dlatego warto tutaj studiować. Choćby dlatego, że zdobyta wiedza umożliwi nam odnalezienie się w dzisiejszych realiach.

Łukasz Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to uczelnia, która oferuje zdobycie wiedzy, na którą jest zapotrzebowanie we współczesnym świecie. Kierunki są nowoczesne, dopasowane do realiów.

Wojtek Ocena odpowiedz

Zarządzanie informacją to dzisiaj jedna z ważniejszych umiejętności. Dlatego studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim, aby tę umiejętności jak najlepiej w sobie rozwinąć

Konrad Ocena odpowiedz

Studiuję Zarządzanie w sporcie, bo chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pozyskiwanie wiedzy z obszaru, który lubię i którym interesuję się od dziecka. Uczę się skutecznego komunikowania, sztuki negocjacji, pracy w zespole. Po zakończeniu nauki chciałbym pracować w klubie sportowym.

Paulina Ocena odpowiedz

To bardzo interesujące studia, bo mówią i uczą o nas. Każdemu, kto chciałby studiować Politykę społeczną polecam Uniwersytet Jagielloński.