ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4

30-348 Kraków

tel. 12 664 55 07

fax. 12 664 58 52

www.wzks.uj.edu.pl

Opinie (12)

N Ocena

Serdecznie nie polecam tej uczelni

LOLA Ocena

hhahah, maturzystka, tez tak sądze.

Maturzystka Ocena

Te komentarze wyglądają na ustawione

Sebastian Ocena

Jeśli interesuje kogoś świat mediów i komunikacja, to studia na UJ będą spełnieniem marzeń i najlepszą szansą na zdobycie doświadczenia i rozwinięcie warsztatu.

Michał Ocena

Sport od dziecka jest moją największą pasją i zawsze chciałem się w nim realizować, ale nie jako zawodnik, ale jako menedżer. Dlatego wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, aby przybliżyć się do swojego celu.

Sylwia Ocena

Uniwersytet Jagielloński to marzenie wielu młodych ludzi, którzy chcą studiować. Co jest magnesem, który tak mocno przyciąga do tej uczelni? Ogromny prestiż i szlachetna tradycja, która łączy się z nowoczesnością.

Sebastian Ocena

Media to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Coś, co wywiera wpływ na większość ludzi. Dlatego chcę zgłębić ten temat, przekonać się dlaczego media mają tak duży wpływ na nasze życie. Żeby dowiedzieć się jak najwięcej, wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Marlena Ocena

Kierunki kształcenia, które można znaleźć na Uniwersytecie Jagiellońskim są odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku. Dlatego warto tutaj studiować. Choćby dlatego, że zdobyta wiedza umożliwi nam odnalezienie się w dzisiejszych realiach.

Łukasz Ocena

Uniwersytet Jagielloński to uczelnia, która oferuje zdobycie wiedzy, na którą jest zapotrzebowanie we współczesnym świecie. Kierunki są nowoczesne, dopasowane do realiów.

Wojtek Ocena

Zarządzanie informacją to dzisiaj jedna z ważniejszych umiejętności. Dlatego studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim, aby tę umiejętności jak najlepiej w sobie rozwinąć

Konrad Ocena

Studiuję Zarządzanie w sporcie, bo chciałem połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pozyskiwanie wiedzy z obszaru, który lubię i którym interesuję się od dziecka. Uczę się skutecznego komunikowania, sztuki negocjacji, pracy w zespole. Po zakończeniu nauki chciałbym pracować w klubie sportowym.

Paulina Ocena

To bardzo interesujące studia, bo mówią i uczą o nas. Każdemu, kto chciałby studiować Politykę społeczną polecam Uniwersytet Jagielloński.