ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • PRAWO I FINANSE Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Kierunek prawo i finanse w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to unikatowe połączenie, prowadzące do przygotowania do wybranej aplikacji prawniczej, a co za tym idzie do jednego z klasycznych zawodów prawniczych oraz do pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości, które są niezbędne we współczesnym biznesie. Co ważne, absolwenci tego kierunku otrzymują dwa dyplomy ukończenia studiów – dyplom magistra prawa i licencjata finansów i rachunkowości. Od pierwszego roku nauki studenci otrzymują wsparcie i opiekę pracownika naukowo- dydaktycznego, czyli tzw. tutora. Tutor pomaga we wszystkich sprawach związanych z organizowaniem i koordynacją toku studiów i wspiera studentów w wyborze przedmiotów uwzględniających nie tylko indywidualne predyspozycje i preferencje, ale także plany dotyczące kariery zawodowej.

   

  Studia na kierunku prawo i finanse w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie charakteryzują się innowacyjną formą prowadzenia zajęć. Już od pierwszego roku znaczna ich część to seminaria, konserwatoria, symulacje oraz warsztaty. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: prawo konstytucyjne, informatyka prawnicza, logika prawnicza, prawo handlowe, rachunkowość, matematyka, ekonometria, rachunkowość finansowa, interpretacja sprawozdań finansowych, prawo zobowiązań, analiza finansowa, prawo rodzinne i opiekuńcze, bankowość, prawo prywatne międzynarodowe, postępowanie karne, sprawozdawczość instytucji finansowych.

   

  Ukończenie elitarnego kierunku jakim jest prawo i finanse daje niewątpliwą przewagę na wymagającym rynku pracy. Można zostać prawnikiem doskonale rozumiejącym zasady działania przestrzeni biznesowej, jak i przedsiębiorcą, dla którego przepisy prawne nie stanowią żadnej tajemnicy.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

student Ocena

Dzisiaj młodzi ludzie wymagają znacznie więcej od studiów i kierunków kształcenia. Powinny być nowoczesne, a ich programy dostosowane do potrzeb i wymagań, jakie stawia nie tylko współczesny rynek, ale w ogóle dzisiejszy świat. Takie studia gwarantowane są w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie


STACJONARNE


Jednolite: