ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • PRAWO I FINANSE Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Prawo i finanse w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to unikatowe połączenie, prowadzące do przygotowania do wybranej aplikacji prawniczej, a co za tym idzie do jednego z klasycznych zawodów prawniczych oraz do pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości, które są niezbędne we współczesnym biznesie. Co ważne, absolwenci tego kierunku otrzymują dwa dyplomy ukończenia studiów – dyplom magistra prawa i licencjata finansów i rachunkowości. Od pierwszego roku nauki studenci otrzymują wsparcie i opiekę pracownika naukowo- dydaktycznego, czyli tzw. tutora. Tutor pomaga we wszystkich sprawach związanych z organizowaniem i koordynacją toku studiów i wspiera studentów w wyborze przedmiotów uwzględniających nie tylko indywidualne predyspozycje i preferencje, ale także plany dotyczące kariery zawodowej.

   

  Studia na kierunku Prawo i finanse w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie charakteryzują się innowacyjną formą prowadzenia zajęć. Już od pierwszego roku znaczna ich część to seminaria, konserwatoria, symulacje oraz warsztaty. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: prawo konstytucyjne, informatyka prawnicza, logika prawnicza, prawo handlowe, rachunkowość, matematyka, ekonometria, rachunkowość finansowa, interpretacja sprawozdań finansowych, prawo zobowiązań, analiza finansowa, prawo rodzinne i opiekuńcze, bankowość, prawo prywatne międzynarodowe, postępowanie karne, sprawozdawczość instytucji finansowych.

   

  Ukończenie elitarnego kierunku jakim jest Prawo i finanse daje niewątpliwą przewagę na wymagającym rynku pracy. Można zostać prawnikiem doskonale rozumiejącym zasady działania przestrzeni biznesowej, jak i przedsiębiorcą, dla którego przepisy prawne nie stanowią żadnej tajemnicy.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

student Ocena

Dzisiaj młodzi ludzie wymagają znacznie więcej od studiów i kierunków kształcenia. Powinny być nowoczesne, a ich programy dostosowane do potrzeb i wymagań, jakie stawia nie tylko współczesny rynek, ale w ogóle dzisiejszy świat. Takie studia gwarantowane są w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie


STACJONARNE


Studia I stopnia: