ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • BACHELOR IN MANAGEMENT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunek Bachelor in Management w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przeznaczony jest dla osób, które planują swoją karierę w obszarze zarządzania i przedsiębiorczości na międzynarodowym rynku. Studenci uzyskują solidne podstawy w zakresie zarządzania i innych dziedzin pokrewnych, takich jak finanse, rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, które są niezbędne, by sprostać wyzwaniom współczesnego świata i wykorzystać oferowane przezeń możliwości. Przez cały okres studiów studenci mogą wzbogacać wiedzę biznesową, wybierając dodatkowe wykłady z zakresu finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania strategicznego i innych pokrewnych dziedzin. Obowiązkowym elementem programu są trzytygodniowe praktyki zawodowe.

  Studia na kierunku Bachelor in Management w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie dzielą się na trzy zakresy:

  • Przedsiębiorczość,
  • Marketing,
  • Zarządzanie międzynarodowe.

  Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: podstawy zarządzania, etyka w biznesie, prawo cywilne, metody ilościowe, nauka o organizacji, zarządzanie strategiczne, zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi, sporządzanie sprawozdań finansowych, rachunkowość zarządcza, socjologia organizacji, prawo handlowe i gospodarcze, badania jakościowe, negocjacje, technologie informacyjne, komunikacja interpersonalna.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Ścieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Digital society & new media
  • Entrepreneurship
  • International management
  • Marketing
  • Horeca management (hotel, restaurant, catering)

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

dawid Ocena odpowiedz

To, co najbardziej podoba mi się w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to atmosfera, jaka panuje między studentami a wykładowcami. Wszystko oparte jest na dialogu, współpracy, wymianie opinii. To świetna uczelnia