Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu oraz nauk pokrewnych, pozwalającej na głębokie rozumienie problemów związanych z różnymi sferami i aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw w burzliwym otoczeniu zewnętrznym, w szczególności tych związanych z działaniami logistycznymi i zarządzaniem łańcuchami dostaw przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, telematycznych i internetowych oraz zjawisk partnerstwa, kooperacji, integracji. Studenci poznają zasady rozwiązywania złożonych problemów logistycznych w dynamicznie zmieniających się sytuacjach organizacyjnych, projektowania, usprawniania i zarządzania procesami w łańcuchu dostaw, formułowania i wdrażania rozwiązań przedsiębiorczych na bazie znajomości specyfiki, potencjału, możliwości, jakie dają organizacji nowe technologie i nowe sposoby działania oraz środowisko biznesowe oczekujące wysokoefektywnych, odpornych i elastycznych łańcuchów dostaw.

  Studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie pozwalają na spotkania z praktykami biznesu logistycznego, a także wizytacje firm. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: ekonomia menedżerska, prawne aspekty zarządzania, zarządzanie międzykulturowe, metodologia badań, CSR i przedsiębiorczość społeczna, marketing usług logistycznych, zarządzanie dystrybucją i przepływem produktów w sieciach dostaw, podstawy zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw, zarządzanie magazynem i centrum logistycznym, zarządzanie transportem, planowanie popytu i zarządzanie zapasami, rachunek kosztów działań i controlling operacyjny w logistyce i łańcuchach dostaw, logistyka w e-commerce.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Tomek Ocena odpowiedz

Kierunek, który studiuję najlepiej można określić jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku, gdzie transport odgrywa coraz większą rolę. To najlepiej pokazuje, że Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie to uczelnia nowoczesna i innowacyjna.