Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: niestacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu oraz nauk pokrewnych, pozwalającej na głębokie rozumienie problemów związanych z różnymi sferami i aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw w burzliwym otoczeniu zewnętrznym, w szczególności tych związanych z działaniami logistycznymi i zarządzaniem łańcuchami dostaw przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, telematycznych i internetowych oraz zjawisk partnerstwa, kooperacji, integracji. Studenci poznają zasady rozwiązywania złożonych problemów logistycznych w dynamicznie zmieniających się sytuacjach organizacyjnych, projektowania, usprawniania i zarządzania procesami w łańcuchu dostaw, formułowania i wdrażania rozwiązań przedsiębiorczych na bazie znajomości specyfiki, potencjału, możliwości, jakie dają organizacji nowe technologie i nowe sposoby działania oraz środowisko biznesowe oczekujące wysokoefektywnych, odpornych i elastycznych łańcuchów dostaw.

  Studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie pozwalają na spotkania z praktykami biznesu logistycznego, a także wizytacje firm. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: ekonomia menedżerska, prawne aspekty zarządzania, zarządzanie międzykulturowe, metodologia badań, CSR i przedsiębiorczość społeczna, marketing usług logistycznych, zarządzanie dystrybucją i przepływem produktów w sieciach dostaw, podstawy zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw, zarządzanie magazynem i centrum logistycznym, zarządzanie transportem, planowanie popytu i zarządzanie zapasami, rachunek kosztów działań i controlling operacyjny w logistyce i łańcuchach dostaw, logistyka w e-commerce.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Opinie (1)

Tomek Ocena odpowiedz

Kierunek, który studiuję najlepiej można określić jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku, gdzie transport odgrywa coraz większą rolę. To najlepiej pokazuje, że Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie to uczelnia nowoczesna i innowacyjna.