ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW Stopień: II REKRUTACJA

  Kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu oraz nauk pokrewnych, pozwalającej na głębokie rozumienie problemów związanych z różnymi sferami i aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw w burzliwym otoczeniu zewnętrznym, w szczególności tych związanych z działaniami logistycznymi i zarządzaniem łańcuchami dostaw przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, telematycznych i internetowych oraz zjawisk partnerstwa, kooperacji, integracji. Studenci poznają zasady rozwiązywania złożonych problemów logistycznych w dynamicznie zmieniających się sytuacjach organizacyjnych, projektowania, usprawniania i zarządzania procesami w łańcuchu dostaw, formułowania i wdrażania rozwiązań przedsiębiorczych na bazie znajomości specyfiki, potencjału, możliwości, jakie dają organizacji nowe technologie i nowe sposoby działania oraz środowisko biznesowe oczekujące wysokoefektywnych, odpornych i elastycznych łańcuchów dostaw.

  Studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie pozwalają na spotkania z praktykami biznesu logistycznego, a także wizytacje firm. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: ekonomia menedżerska, prawne aspekty zarządzania, zarządzanie międzynarodowe, metodologia badań, CSR i przedsiębiorczość społeczna, marketing usług logistycznych, zarządzanie dystrybucją i przepływem produktów w sieciach dostaw, zarządzanie operacyjne, podstawy zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw, zarządzanie magazynem i centrum logistycznym, zarządzanie transportem, planowanie popytu i zarządzanie zapasami, rachunek kosztów działań i controlling operacyjny w logistyce i łańcuchach dostaw, logistyka w e-commerce.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

Tomek Ocena

Kierunek, który studiuję najlepiej można określić jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku, gdzie transport odgrywa coraz większą rolę. To najlepiej pokazuje, że Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie to uczelnia nowoczesna i innowacyjna.


NIESTACJONARNE


Studia II stopnia: