• PSYCHOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kierunek Psychologia w Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie zakłada pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie metodologicznym, etycznym, teoretycznym i aplikacyjnym psychologii. Studenci uczą się metodologicznych podstaw diagnostyki psychologicznej, a w szczególności kompetentnie korzystać z gotowych narzędzi diagnostycznych oraz samodzielnie konstruować nowe narzędzia poprawne pod względem psychometrycznym. Ponadto, rozwijają umiejętność projektowania, realizowania i ewaluacji działań o charakterze aplikacyjnym.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia edukacyjna

  Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia edukacyjna

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Nauk Stosowanych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Dorka Ocena odpowiedz

Fajna uczelnia i naprawdę porządni wykładowcy! Polecam! Na 100%!

Marcin Ocena odpowiedz

Studia cieszą się bardzo dużą popularnością, nie tylko z powodu jakości kształcenia ale też dzięki profesjonalnej kadrze specjalistów - praktyków. Na studiach m. in. poznaje się tajne aspekty tworzenia i rozwiązywania testów psychologicznych, których w Internecie się nie znajdzie. Polecam gorąco!