• PRAWO

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kierunek Prawo w Collegium Humanum w Warszawie zakłada dogłębne przygotowanie do wykonywania zawodu prawnika, w tym także przygotowanie do aplikacji prawniczych, jak również do zajmowania stanowisk w instytucjach państwowych, niepublicznych i skutecznego działania w biznesie. Kształcenie pozwala na uzyskanie najwyższych kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie szerokiej wiedzy praktycznej i teoretyczną z obszaru prawa polskiego, europejskiego i międzynarodowego. Prawo w Collegium Humanum w Warszawie to także umiejętności i kompetencje rozwiązywania problemów prawnych, interpretacji przepisów, działania instytucji prawnych oraz świadczenia usług prawniczych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Prawo dla licencjatów i magistrów

  Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

  • Prawo dla licencjatów i magistrów

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)