ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

 • INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kształcenie na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie umożliwia pozyskanie wiedzy stanowiącej połączenie zagadnień z obszarów nauk ścisłych i nauk technicznych.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z programowaniem, najnowszymi trendami z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci, podstawami sztucznej inteligencji, budową i działaniem systemów operacyjnych, sieci komputerowych i baz danych, jak również zarządzaniem projektami informatycznymi.

  Kierunek oferuje studentom dwie specjalności: Programowanie aplikacji oraz Grafikę komputerową. Pierwsza skierowana jest do studentów zainteresowanych zastosowaniem nabytych umiejętności programistycznych do tworzenia między innymi aplikacji mobilnych, biznesowych, a także gier komputerowych, natomiast druga przeznaczona jest dla osób zainteresowanych zastosowaniami narzędzi informatycznych w obszarze sztuki nowych mediów.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Programowanie aplikacji
  • Grafika komputerowa
  • Cyberbezpieczeństwo

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Programowanie aplikacji
  • Grafika komputerowa
  • Cyberbezpieczeństwo

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)