• KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Kształcenie na kierunku Kosmetologia w Warszawskiej Uczelni Medycznej umożliwia pozyskanie ogólnej wiedzy z obszaru nauk o zdrowiu oraz wiedzy szczegółowej z zakresu kosmetologii. Studenci nabywają umiejętności przede wszystkim w zakresie planowania rodzaju zabiegu kosmetycznego i stosowania kosmetyku zgodnie z rozpoznaniem, wykonywania zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających, prawidłowego odczytywania składu kosmetyku i ustalania jego zastosowania, czy prowadzenia współpracy z lekarzem dermatologiem.

  Program kształcenia na kierunku Kosmetologia nastawiony jest przede wszystkim na rozwijanie praktycznych umiejętności, a do najważniejszych należą między innymi: planowanie rodzaju zabiegu kosmetycznego, stosowanie kosmetyku zgodnie z rozpoznaniem, czy prawidłowe odczytywanie składu kosmetyku. W toku studiów studenci zaznajamiają się z mikrobiologią, chemią kosmetyczną, dermatologią, a także poznają kosmetologię pielęgnacyjną i upiększającą. Ponadto, otrzymują możliwość rozwijania zainteresowań i pozyskanie wiedzy i umiejętności w obszarach odnowy biologicznej, wizażu oraz kosmetologii estetycznej.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Odnowa biologiczna i anti-aging
  • Wizaż
  • Kosmetologia estetyczna

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Odnowa biologiczna i anti-aging
  • Wizaż
  • Kosmetologia estetyczna

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)