ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, 

02-366 Warszawa

tel. +48 22 562 35 00

e-mail: bsstudent@wsiiz.pl;

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, 

02-366 Warszawa

tel. +48 22 562 35 00

e-mail: bsstudent@wsiiz.pl;

 • KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Wydaje się, iż popularność kosmetologii zaczęła rosnąć stosunkowo niedawno, jednak różnego rodzaju zabiegi upiększające i poprawiające zdrowie wykonywane były już w starożytności. Dyscyplina ta rozwijała się wraz z postępem nauki, a także zmianami jakie zachodziły w społeczeństwach. Obecnie, kosmetologia to dziedzina popularna; na dodatek nie tylko wśród kobiet. A gdzie kształcą się specjaliści w tej dziedzinie? W Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

  Kształcenie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie umożliwia pozyskanie ogólnej wiedzy z zakresu nauk o zdrowiu oraz specjalistycznej wiedzy z zakresu kosmetologii. Studenci uczą się planować rodzaj zabiegu kosmetycznego, stosować kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem, wykonywać zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i upiększające z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań.

  Ponadto, zdobywają wiedzę na temat prawidłowego odczytywania składu kosmetyku i ustalania jego zastosowania. Co istotne, studenci otrzymują dostęp do produktów kosmetycznych renomowanych marek, dzięki czemu sami z pełną świadomością budują swoją opinię, która w przyszłości będzie punktem wyjścia do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej oraz zawierania umów z potencjalnymi partnerami. 

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Kosmetologia bioestetyczna
  • Kosmetologia kliniczna
  • Podologia

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Kosmetologia bioestetyczna
  • Kosmetologia kliniczna
  • Podologia

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Karina Ocena odpowiedz

Wybrałam kosmetologię, bo po wsiiz jest moja koleżanka, która teraz będzie otwierać własny salon.

Pokaż więcej