Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

 • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Na nauczycielach spoczywa olbrzymia odpowiedzialność. Kształtują młode umysły, uczą postrzegania świata, wpajają to, co najważniejsze. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że aby uczyć najpierw samemu trzeba pozyskać wiedzę oraz liczne umiejętności i kompetencje. Do zawodu nauczyciela przygotowują studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, który prowadzony jest w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Są to studia jednolite magisterskie.

  Studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dają kompleksowe przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela w przedszkolach i klasach zerowych, nauczyciela w klasach 1-3 szkoły podstawowej, pedagoga szkolnego, jak również do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i w edukacji wczesnoszkolnej.

  Do realizacji zajęć wykorzystywane są pracownie, w których studenci przygotowują się do pełnienia obowiązków zawodowych. Rozwijają swoje umiejętności wykorzystując nowe media w dydaktyce, uczą się jak pracować z dzieckiem zdolnym i dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak rozwijać u dzieci kompetencje związane ze sztuką.

  Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ma bogate doświadczenie w zakresie kształcenia nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym, a absolwenci Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z sukcesami pracują w placówkach edukacyjnych na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)