Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

30-705 Kraków

 

Rekrutacja na studia: 12 252 44 04

rekrutacja@afm.edu.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe: 12 252 45 47

podyplomowe@afm.edu.pl

 • PSYCHOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Jakie mechanizmy rządzą człowiekiem? Jak powstają emocje? Dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej? Pytać można bez końca. Zachowaniem człowieka zajmuje się psychologia. Ale skoro człowiek się zmienia, to psychologia również? Na ciekawych odpowiedzi czekają studia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

  Kierunek Psychologia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego realizowany jest na jednolitych studiach magisterskich, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Studenci zdobywają szeroką wiedzę teoretyczną i różne umiejętności praktyczne, które pozwalają rozpoznawać problemy oraz opracowywać i realizować programy interwencji psychologicznej.

  Studia na kierunku Psychologia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dostarczają narzędzi poznawania świata, interpretacji oraz wyjaśnień odnoszących się do psychiki człowieka, jego zachowania i problemów.

  Absolwenci Psychologii w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego mogą znaleźć zatrudnienie wszędzie tam, gdzie potrzebne są umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów, prawidłowym nawiązywaniem relacji, analizowaniem ludzkiego zachowania i reakcji. Przykładowymi miejscami pracy mogą być: służba zdrowia, placówki wychowawcze, pomoc społeczna, instytucje szkoleniowe, czy ośrodki terapeutyczne.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)