al. A. Grottgera 1/5,

30-035 Kraków

e-mail: info@kwspz.pl

Tel: +48 12 423 38 40

al. A. Grottgera 1/5,

30-035 Kraków

e-mail: info@kwspz.pl

Tel: +48 12 423 38 40

 • DIETETYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Dietetyka jest nauką obejmującą ogół wiedzy związanej z racjonalnym żywieniem człowieka, a także działalność w tym zakresie. Od pewnego czasu łatwo zauważyć znaczący wzrost zainteresowania tą dyscypliną, ponieważ coraz większą wagę przywiązuje się do prawidłowego i zdrowego odżywiania, a także łączy się odżywianie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Gdzie najlepiej poznać szerokie spektrum zagadnień dietetycznych? W Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, gdzie kierunek Dietetyka prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia.

  Kierunek Dietetyka realizowany przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia zakłada pozyskanie wiedzy z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz technologii przygotowywania potraw. Studenci przygotowują się do planowania racjonalnego żywienia dla różnych grup ludności, planowania i przygotowywania potraw wchodzących w skład poszczególnych diet zgodnie z obowiązującą klasyfikacją, oceny stanu odżywienia, sposobu żywienia i rozpoznania niedożywienia, kontrolowania jakości produktów żywnościowych i warunków ich przechowywania, jak również oceny wpływu choroby na stan odżywienia i wpływu żywienia na wyniki leczenia chorób oraz organizowania żywienia indywidualnego, zbiorowego i leczniczego. Dietetyka w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia jest kierunkiem prowadzonym zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Anita Ocena odpowiedz

Fajna atmosfera, pomoc, wiedza. Dobrze przygotowany program i dobra realizacja. Możliwość współpracy i wymiany doświadczeń. Generalnie ok.

Kornelia Ocena odpowiedz

Studiuję i polecam.