• KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Chcąc stworzyć ranking kierunków kształcenia, które cieszą się rosnącą popularnością to w ścisłej czołówce powinniśmy wymienić Kosmetologię. Dyscyplina ta zyskuje na znaczeniu, ponieważ ludzie coraz częściej łączą zdrowie z dobrym wyglądem i higieną. Mogłoby się wydawać, że jest to dziedzina całkiem młoda, tymczasem należy zwrócić uwagę na to, iż człowiek niemal od zawsze próbował dbać zarówno o wygląd, jak i o zdrowie. A jak wygląda współczesna kosmetologia? Tego można dowiedzieć się wybierając Kosmetologię w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, gdzie prowadzona jest na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

  Kierunek Kosmetologia oferowany przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia zakłada nabycie umiejętności posługiwania się ogólną wiedzą z zakresu nauk o zdrowiu oraz wiedzą szczegółową z obszaru kosmetologii. Studenci uczą się planować rodzaj zabiegu kosmetycznego i stosować kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem, wykonywać zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i upiększające z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań, prawidłowo odczytywać skład kosmetyku i ustalać jego zastosowanie, jak również współpracować z lekarzem dermatologiem w zakresie pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo oraz organizować i prowadzić gabinet kosmetyczny. Kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia jest kierunkiem realizowanym zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Wellness & spa
  • Marketing i zarządzanie w kosmetologii
  • Podologia

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Wellness & spa
  • Marketing i zarządzanie w kosmetologii
  • Podologia

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: