• GERMANISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Język niemiecki należy do grona najpopularniejszych, a posługuje się nim ponad 128 milionów ludzi. Język naszych zachodnich sąsiadów jest językiem urzędowym nie tylko w państwie ze stolicą w Berlinie, ale również w Austrii, Księstwie Liechtenstein, sporej części Szwajcarii, Belgii, czy Luksemburgu.

  Oznacza to, że niemiecki jest językiem często poszukiwanym na rynku, a jego znajomość otwiera szerokie możliwości zawodowe. Germanistyka w Wyższej Szkole Języków Obcych to studia, których program zakłada przewagę zajęć praktycznych, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie biegłości językowej. Ponadto, studenci Germanistyki rozwijają kwalifikacje zawodowe i umiejętności miękkie zaliczane do kompetencji przyszłości.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Ania A Ocena odpowiedz

Studiuję aktualnie na Germanistyce, po zakończeniu wybieram się na studia uzupełniające również na WSJO. Fajne podejście do studenta.