• HISPANISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Hispanistyka w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu umożliwia pozyskanie wiedzy o współczesnych metodach badawczych stosowanych w obszarze filologii i o technologiach informacyjnych wykorzystywanych w naukach humanistycznych, wiedzy dotyczącej historii hiszpańskiego obszaru językowego, jak również wiedzy dotyczącej terminologii z dziedziny językoznawstwa, językoznawstwa stosowanego, kulturoznawstwa i literaturoznawstwa.

  Ponadto, studenci Hispanistyki w Wyższej Szkole Języków Obcych otrzymują możliwość rozwijania umiejętności w zakresie drugiego języka obcego. W zestawie do wyboru znajdują się: język angielski, język niemiecki oraz język francuski.

  Studenci Hispanistyki w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu nabywają licznych umiejętności. Jakie są to umiejętności? Między innymi w zakresie: wykorzystywania metod współczesnego językoznawstwa do analizy tekstów i dyskursu, interpretacji gramatycznej dowolnego tekstu, stosowania zasad i reguł gramatycznych współczesnego języka.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Opinie (2)

Ania Ocena odpowiedz

Jestem na WSJO na Hispanistyce. Mega polecam. Wykładowcy bardzo pomocni i pomagają ogarniać, jeśli materiał jest trudny. Zawsze chciałam znać hiszpański. Nie żałuje. Prosty język !

Maja Ocena odpowiedz

Studiuję w Wyższej Szkole Języków Obcych Hispanistykę. Jestem obecnie na III roku. Studia spełniają moje oczekiwania. Oprócz priorytetowej nauki języka poznaję też kulturę, literaturę. Bardzo polecam.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: