• HISPANISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Język hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem, którym posługuje się ponad 350 milionów ludzi, a według badań już niedługo aż 7,5% światowej populacji stanowić będą osoby, dla których hiszpański będzie językiem ojczystym. W ramach studiów w Wyższej Szkole Języków Obcych nauka języka hiszpańskiego prowadzona jest od podstaw.

  Studia wyróżniają się praktycznym charakterem, dzięki czemu studenci rozwijają umiejętności w zakresie współczesnego języka w kontekście społecznym i kulturowym. Co ważne, realizowany program zakłada przewagę zajęć praktycznych, co pozwala na osiągniecie biegłości językowej, jak również umożliwia rozwijania kwalifikacji zawodowych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Ania Ocena odpowiedz

Jestem na WSJO na Hispanistyce. Mega polecam. Wykładowcy bardzo pomocni i pomagają ogarniać, jeśli materiał jest trudny. Zawsze chciałam znać hiszpański. Nie żałuje. Prosty język !

Maja Ocena odpowiedz

Studiuję w Wyższej Szkole Języków Obcych Hispanistykę. Jestem obecnie na III roku. Studia spełniają moje oczekiwania. Oprócz priorytetowej nauki języka poznaję też kulturę, literaturę. Bardzo polecam.