• KOREANISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Koreanistyka to studia skierowane do osób zainteresowanych wszystkim, co dotyczy Korei. Dzięki programowani nauczania mogą oni poznać nie tylko język koreański, ale również historię, kulturę, systemy filozoficzne i religijne, gospodarkę i życie społeczne.

  Plan kształcenia nastawiony jest głównie na intensywną naukę języka. W ramach licznych zajęć praktycznych studenci opanowują słownictwo i gramatykę języka koreańskiego, jak również poznają sztukę pisania w tym języku. Wszystko po to, aby pod koniec studiów wyróżniać się znajomością języka umożliwiającą swobodną komunikację zarówno w sferze codziennej, jak i biznesowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Irma Ocena odpowiedz

zapisałam się wczoraj na studia, załatwienie wszystkich formalności idzie bardzo szybko Uczelnia wygląda bardzo przyjaźnie i przyjemnie, no nic czekam do pazdziernika