ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

 • DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA Stopień: I REKRUTACJA

  Kształcenie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku umożliwia pozyskanie szerokiej wiedzy z zakresu wszystkich form dziennikarskich, a także marketingu medialnego.

  Studenci zaznajamiają się z podstawowymi procesami życia społecznego, politycznego, gospodarczego i kulturalnego, jak również poznają znaczenie mediów masowych w życiu i funkcjonowaniu współczesnego społeczeństwa. Ponadto, nabywają praktycznych umiejętności w zakresie metod kształtowania opinii publicznej, planowania kampanii reklamowych i strategii komunikacji, a także współpracy z mediami oraz społecznościami lokalnymi.

  Studenci Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Ateneum Szkole Wyższej otrzymują możliwość rozwijania zainteresowań oraz nabywania umiejętności nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach. Na uczelni działa rozgłośnia radiowa, dzięki której studenci mogą korzystać z nowoczesnego, profesjonalnego studia, a także wydawane jest pismo „Pryzmat”, dające okazję do dogłębnego poznania pracy redaktorskiej.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Dziennikarstwo
  • Marketing medialny

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Dziennikarstwo
  • Marketing medialny

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: