Akademia Ateneum w Gdańsku

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Akademia Ateneum w Gdańsku

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

 • DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Akademii Ateneum umożliwia pozyskanie szerokiej wiedzy z zakresu wszystkich form dziennikarskich, a także marketingu medialnego.

  Studenci zaznajamiają się z podstawowymi procesami życia społecznego, politycznego, gospodarczego i kulturalnego, jak również poznają znaczenie mediów masowych w życiu i funkcjonowaniu współczesnego społeczeństwa. Ponadto, nabywają praktycznych umiejętności w zakresie metod kształtowania opinii publicznej, planowania kampanii reklamowych i strategii komunikacji, a także współpracy z mediami oraz społecznościami lokalnymi.

  Studenci Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Akademii Ateneum otrzymują możliwość rozwijania zainteresowań oraz nabywania umiejętności nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach. Na uczelni działa rozgłośnia radiowa, dzięki której studenci mogą korzystać z nowoczesnego, profesjonalnego studia, a także wydawane jest pismo „Pryzmat”, dające okazję do dogłębnego poznania pracy redaktorskiej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Dziennikarstwo
  • Sztuczna inteligencja w komunikacji społecznej
  • Influencer marketing i strategie komunikacyjne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Dziennikarstwo
  • Sztuczna inteligencja w komunikacji społecznej
  • Influencer marketing i strategie komunikacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Ateneum w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Max Ocena odpowiedz

Dziennikarstwo można powiedzieć, że na światowym poziomie. Miałem zajęcia z dziennikarzami z tv, radia, można poznać ludzi, których tylko słyszymy albo czytamy ich artykuły w magazynach. Jest studio dziennikarskie, są możliwości zatrudnienia się już w trakcie studiów (prowadzące redakcje wyłapują najlepszych). Co wtorki na żywo nadaje radio Ateneum - można się pośmiać :) ale są też poważne tematy. Generalnie polecam.