ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

 • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna jest jednym z najważniejszych kierunków studiów, ponieważ rozwija i kształci tych, którzy w przyszłości zajmą się wychowaniem przyszłych pokoleń. Należy zdawać sobie sprawę z faktu, iż nie jest to łatwa dziedzina i wymaga ona nie tylko determinacji w zdobywaniu wiedzy, ale i konkretnych cech osobowości.

  Kto jest idealnym kandydatem na ten kierunek? Przede wszystkim osoby otwarte, empatyczne i opiekuńcze. Cierpliwe i odpowiedzialne, a także kreatywne i potrafiące indywidualnie podchodzić do każdego człowieka. To właśnie na nich czeka Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku.

  Kształcenie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku umożliwia pozyskanie wiedzy psychologicznej i pedagogicznej, pozwalającej na zrozumienie procesów rozwoju dziecka, jego socjalizacji, wychowania i kształcenia, jak również wiedzy i umiejętności z zakresu dydaktyki i metodyk nauczania. Nauka stanowi przygotowanie do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)