ul. Pelplińska 7 

80-335 Gdańsk

tel.: 58 769 08 02,

e-mail: rektorat@wsz.pl

ul. Pelplińska 7 

80-335 Gdańsk

tel.: 58 769 08 02,

e-mail: rektorat@wsz.pl

 • FIZJOTERAPIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kształcenie na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku umożliwia pozyskanie wiedzy z obszaru nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu. Studenci poznają rozwój, budowę i funkcje organizmu człowieka w warunkach prawidłowych i patologicznych, zasady oddziaływania sił mechanicznych na organizm człowieka zdrowego i chorego, mechanizm działania czynników fizykalnych na organizm człowieka oraz oddziaływanie zabiegów fizykalnych w leczeniu osób z różnymi chorobami i dysfunkcjami, zasady działania wyrobów medycznych oraz zasady ich stosowania.

  Studenci Fizjoterapii w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku nabywają licznych umiejętności. Jakie są to umiejętności? Między innymi w zakresie wykonywania zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i terapii manualnej oraz specjalnych metod fizjoterapii, interpretowania wyników badań czynnościowych, przeprowadzania testów funkcjonalnych, tworzenia i modyfikowania programów fizjoterapii osób z różnymi dysfunkcjami, dobierania wyrobów medycznych do rodzaju dysfunkcji i potrzeb pacjenta na każdym etapie rehabilitacji.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)