ul. Jagiellońska 4 

85-067 Bydgoszcz

tel. 513 011 492

e-mail: sekretariat@wsnoz.pl

ul. Jagiellońska 4 

85-067 Bydgoszcz

tel. 513 011 492

e-mail: sekretariat@wsnoz.pl

 • PIELĘGNIARSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Pielęgniarstwo należy do grona zawodów wymagających i niełatwych. Aby wykonywać go prawidłowo potrzebna jest nie tylko szeroka wiedza i liczne umiejętności, ale także cechy osobowości, których nie da się nabyć albo nauczyć. Praca pod presją czasu, nieustanne skupienie…nie wszyscy sprawdziliby się w tym ważnym, niezwykle potrzebnym i szlachetnym zawodzie. Wspomnieliśmy, że aby zostać pielęgniarką bądź pielęgniarzem należy posiadać wiedzę i umiejętności. Gdzie można je nabyć? W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, na kierunku Pielęgniarstwo.

  Kształcenie na kierunku Pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy zakłada profesjonalne przygotowanie do praktyki pielęgniarskiej. Studenci pozyskują szeroką wiedzę z obszaru nauk medycznych oraz wiedzę szczegółową z zakresu pielęgniarstwa, udzielania świadczeń w zakresie promowania, zachowania zdrowia i zapobiegania chorobom, sprawowania całościowej i zindywidualizowanej opieki nad chorym, niepełno-sprawnym i umierającym, nawiązywania współpracy w zespołach opieki zdrowotnej oraz inicjowania i wspierania działań społeczności lokalnej na rzecz zdrowia.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: