ul. Jagiellońska 4 

85-067 Bydgoszcz

tel. 799 351 160

e-mail: sekretariat@wsnoz.pl

ul. Jagiellońska 4 

85-067 Bydgoszcz

tel. 799 351 160

e-mail: sekretariat@wsnoz.pl

 • PIELĘGNIARSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat pielęgniarstwa magister pielęgniarstwa licencjat pielęgniarstwa magister pielęgniarstwa

  Pielęgniarstwo należy do grona zawodów wymagających i niełatwych. Aby wykonywać go prawidłowo potrzebna jest nie tylko szeroka wiedza i liczne umiejętności, ale także cechy osobowości, których nie da się nabyć albo nauczyć. Praca pod presją czasu, nieustanne skupienie…nie wszyscy sprawdziliby się w tym ważnym, niezwykle potrzebnym i szlachetnym zawodzie. Wspomnieliśmy, że aby zostać pielęgniarką bądź pielęgniarzem należy posiadać wiedzę i umiejętności. Gdzie można je nabyć? W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, na kierunku Pielęgniarstwo.

  Kształcenie na kierunku Pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy zakłada profesjonalne przygotowanie do praktyki pielęgniarskiej. Studenci pozyskują szeroką wiedzę z obszaru nauk medycznych oraz wiedzę szczegółową z zakresu pielęgniarstwa, udzielania świadczeń w zakresie promowania, zachowania zdrowia i zapobiegania chorobom, sprawowania całościowej i zindywidualizowanej opieki nad chorym, niepełno-sprawnym i umierającym, nawiązywania współpracy w zespołach opieki zdrowotnej oraz inicjowania i wspierania działań społeczności lokalnej na rzecz zdrowia.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)