ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

 • KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Od pewnego czasu można zauważyć wyraźny wzrost zainteresowania Kosmetologią. Przyczyn takiej tendencji jest wiele. Przede wszystkim coraz mocniej i poważniej staramy się dbać o zdrowie i urodę, a wizyty w specjalistycznych gabinetach nie budzą w nikim żadnego zaskoczenia. Kto powinien kształcić się w tym kierunku? Na pewno osoby zainteresowane zdrowiem, higieną, urodą, a także zabiegami mający na celu nie tylko poprawę wyglądu, lecz także zdrowia i wynikającego z niego dobrego samopoczucia. Na chętnych czeka Collegium Balticum - Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie.

  Kształcenie na kierunku Kosmetologia w Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie umożliwia pozyskanie wiedzy z zakresu nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk o kulturze fizycznej. Studenci uczą się planować rodzaj zabiegu kosmetycznego, stosować kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem, wykonywać zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i upiększające z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań. Ponadto, zdobywają wiedzę na temat prawidłowego odczytywania składu kosmetyku i ustalania jego zastosowania.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Spa i odnowa biologiczna
  • Podologia

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Spa i odnowa biologiczna
  • Podologia

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Opinie (0)