ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

 • KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Od pewnego czasu można zauważyć wyraźny wzrost zainteresowania Kosmetologią. Przyczyn takiej tendencji jest wiele. Przede wszystkim coraz mocniej i poważniej staramy się dbać o zdrowie i urodę, a wizyty w specjalistycznych gabinetach nie budzą w nikim żadnego zaskoczenia. Kto powinien kształcić się w tym kierunku? Na pewno osoby zainteresowane zdrowiem, higieną, urodą, a także zabiegami mający na celu nie tylko poprawę wyglądu, lecz także zdrowia i wynikającego z niego dobrego samopoczucia. Na chętnych czeka Collegium Balticum - Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie.

  Kształcenie na kierunku Kosmetologia w Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie umożliwia pozyskanie wiedzy z zakresu nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk o kulturze fizycznej. Studenci uczą się planować rodzaj zabiegu kosmetycznego, stosować kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem, wykonywać zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i upiększające z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań. Ponadto, zdobywają wiedzę na temat prawidłowego odczytywania składu kosmetyku i ustalania jego zastosowania.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Spa i odnowa biologiczna
  • Podologia

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Spa i odnowa biologiczna
  • Podologia

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Katarzyna Ocena odpowiedz

Nowoczesne pracownie w siedzibie na Mieszka I, nie ma innej lokalizacji zajęć, co jest na plus bo nie muszę się przemieszczać po Szczecinie

Paulina Ocena odpowiedz

Super kierunek, nowoczesne nowe pracownie i profesjonalni dydaktycy, bardzo polecam :)

Ania Ocena odpowiedz

Nowoczesne pracownie w budynku Uczelni, dzięki czemu zajęcia odbywają się tylko w jednej lokalizacji.

Ek Ocena odpowiedz

Chyba najlepsze sale wykładowe i ćwiczeniowe do Kosmetologii w Szczecinie. Dodatkowo bardzo życzliwa obsługa w dziekanacie nie tak jak uczelniach publicznych. Polecam :)

Oliwia Ocena odpowiedz

Serdecznie polecam! Pracownicy profesjonalni i służący pomocą, świetna komunikacja oraz atmosfera. Kierunki oferowane przez Uczelnie są różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie - kierunek Kosmetologia może pochwalić się przekazywaniem świetnej wiedzy praktycznej dzięki doświadczonym wykładowcom. Do tego nowe, świetnie wyposażone sale. Polecam!

Kasia Ocena odpowiedz

Super! Wykładowcy ok, znają się na praktyce. Nowe sale bardzo ładne i dobrze wyposażone. Uczelnia ma w planach rozwój i zakup nowych sprzętów z tego co mówią, więc czekam na więcej :) Polecam