ul. Będzińska 60

41-200 Sosnowiec

Tel.: (+48 32) 3689 234, (+48 32) 3689 400

e-mail:wnoz@us.edu.pl

www.wnoz.us.edu.pl

Opinie (5)

adam Ocena

Turystyka to branża, która łączy w sobie wszystko, co najlepsze: wypoczynek, naukę, zdobywanie wiedzy, aktywność. Dlatego warto dbać o to, aby ta dyscyplina się rozwijała. A do tego potrzebni są specjaliści, z nowymi, ciekawymi pomysłami. Dlatego, aby stać się takimi specjalistami, studiujemy na Uniwersytecie Śląskim.

Karol Ocena

Uniwersytet Śląski to uczelnia, na której nie można narzekać na brak ciekawych zajęć. Ćwiczenia, laboratoria, zajęcia terenowe. Plan jest wypełniony po brzegi. A najlepsze jest to, że oprócz zdobywania wiedzy i cennego doświadczenia, można się przy tym dobrze bawić, fajnie spędzać czas z ciekawymi ludźmi

radek Ocena

Geografia od wielu lat jest moją największą pasją. Myśląc o studiach, oczywiste dla mnie było to, że warto tę pasję rozwijać, a potem uczynić z jej element życia zawodowego. Dlatego wybrałem studia na Uniwersytecie Śląskim, który oferuje wiele różnych specjalności, z których każdy wybierze coś dla siebie

Kuba Ocena

Poziom nauczania jest żartem, zda oczywiście każdy kto musi bo dla uczelni ważna jest ilość studentów. Poziom wiedzy jest żenująco niski. Student geografii nie ma pojęcia o fizyce. Cześć kadry myśli, że uczy w liceum w latach 60. Inna część nie szanuje czasu studentów i uważa że oni są najważniejsi. Poprawy egzaminu w sierpniu? Proszę bardzo! Oceny miesiąc po egzaminie? Nie ma sprawy! Ludzie którzy tam trafią zmarnują 5 lat życia i nauczą się tego typu standardów.

Justyna Ocena

Studiuję już 3 rok i uważam, że dla chcącego nic trudnego! Świetna atmosfera , przyjazna kadra profesorska, świetne wyposażenie i zaplecze naukowe. Jak najbardziej polecam studia! Poza tym dużym atutem jest ogromny parking, o co w Katowicach studentom trudno ;) No i zawsze można się poszczycić tym, że, pomimo że w Sosnowcu, to studiuje się na najwyższym wydziale nauk o ziemi w Polsce (o ile nawet nie w Europie;) )