al. A. Grottgera 1/5,

30-035 Kraków

e-mail: info@kwspz.pl

Tel: +48 12 423 38 40

al. A. Grottgera 1/5,

30-035 Kraków

e-mail: info@kwspz.pl

Tel: +48 12 423 38 40

 • ADMINISTRACJA MEDYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Słuchacze studiów podyplomowych zdobędą umiejętności i kompetencje niezbędne do efektywnego planowania, koordynacji i realizacji zadań na samodzielnych stanowiskach zarządczych i organizacyjnych w podmiotach leczniczych oraz będą mieli możliwość zatrudnienia w publicznych i niepublicznych podmiotach wykonujących działalność leczniczą.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • DIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z zakresu Dietetyki mają na celu przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie:

  • oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia ludzi zdrowych i chorych
  • bezpieczeństwa żywności oraz sposobów zapobiegania zagrożeniom związanym z nieodpowiednią jakością żywności

  We współczesnym świecie problem żywienia człowieka nabiera coraz większego znaczenia. Niewłaściwe odżywianie, złe nawyki żywieniowe (których konsekwencją jest nadwaga i otyłość, ale także niedożywienie) mają znaczący wpływ na wzrost cywilizacyjnych chorób żywieniowo zależnych. Dla ludzi zdrowych prawidłowe żywienie jest istotnym elementem profilaktyki zdrowotnej, w chorobie odgrywa istotną rolę wspomagając leczenie farmakologiczne. Żywienie człowieka wybiega daleko poza przyjęte tradycyjnie kształty, w związku z tym absolwent studiów podyplomowych posiądzie teoretyczne i praktyczne umiejętności o interdyscyplinarnym charakterze.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KOSMETOLOGIA - MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA LEKARZY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W społeczeństwie polskim od wielu lat obserwuje się zwiększone zainteresowanie dbałością o urodę, sylwetkę i zdrowy tryb życia. W celu sprostania potrzebom dbałości o wygląd i urodę w wielu ośrodkach akademickich prowadzone jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kosmetologów i kosmetyczek.

  Jednak nadal odczuwalny jest brak osób posiadających dyplom lekarza z dużą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej oraz uprawnień do wykonywania zabiegów, które wykonywać może tylko lekarz.

  Studia Podyplomowe Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy to pierwsza w Europie kompleksowa oferta, jedyna w Polsce z dużą ilością zajęć praktycznych przygotowana dla lekarzy zainteresowanych pracą w tym najpopularniejszym obszarze medycyny. W programie nauczania między innymi szkolenia: BOTOKS, WYPEŁNIACZE,LASERY, MEZOTERAPIA IGŁOWA.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KOSMETOLOGIA MEDYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest doskonalenie umiejętności wykorzystania zaawansowanych technik pielęgnacyjnych oraz wykonywania zabiegów anty-aging za pomocą nowoczesnych urządzeń. Słuchacze zdobędą również wiedzę i doświadczenie pozwalające na efektywną współpracę kosmetologa w interdyscyplinarnym zespole, w szczególności z lekarzem medycyny estetycznej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KOSMETOLOGIA, STYLIZACJA, WIZAŻ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie wiedzy na temat sposobów pielęgnacji skóry, włosów i paznokci oraz kreowania własnego wizerunku. Słuchacze zdobędą również umiejętności wykonywania różnych zabiegów upiększających i przeciwstarzeniowych, poznają domowe metody przygotowywania kosmetyków, jak również sposoby wykonywania profesjonalnego makijażu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PODOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Podyplomowe z Podologii obejmują zagadnienia z zakresu profilaktyki, diagnozowania, rehabilitacji i leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu, chorób naczyniowych oraz ogólnej pielęgnacji kończyn dolnych, ze szczególnym uwzględnieniem stóp. Studia obejmują zagadnienia z zakresu podologii ogólnej, kosmetologicznej oraz klinicznej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHODIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie psychospołecznych czynników warunkujących sposób żywienia i styl życia człowieka. Omówiony będzie wpływ aspektów psychologicznych na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz zagadnienia związane z zaburzeniami odżywiania. Podjęte będą również tematy związane z konsekwencjami zdrowotnymi błędów żywieniowych i omówione metody pracy z pacjentami, u których występują choroby dietozależne.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • REEDUKACJA POSTURALNA I KOREKCJA WAD POSTAWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Reedukacja Posturalna i Korekcja Wad Postawy to studia podyplomowe które systematyzują i porządkują wiedzę i umiejętności z zakresu diagnostyki wad postawy ciała oraz metod reedukacji posturalnej. Studia te przygotowują do planowania strategii korekcji wad ze szczególnym uwzględnieniem mobilizacji i rozciągania skróconych tkanek.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TRENING MEDYCZNY I STRATEGIE ŻYWIENIOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trening Medyczny i strategie żywieniowe to studia podyplomowe, które systematyzują i porządkują wiedzę i umiejętności w zakresie diagnozowania zaburzeń funkcjonalnych i strukturalnych układu ruchu oraz planowania strategii terapeutycznych stosowanych w podstawowych dysfunkcjach układu ruchu.

  Studia te przygotowują również do planowania strategii żywieniowych m.in.: w warunkach okołowysiłkowych, budowania masy mięśniowej, redukowania masy tłuszczu czy wzmacniania odporności organizmu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TRYCHOLOGIA LECZNICZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nabycie wiedzy i umiejętności diagnozowania i wspomagania leczenia dolegliwości związanych ze skórą głowy i ludzkim włosem. Słuchacze zapoznają się z etapami kuracji trychologicznej oraz poznają metodologię zabiegów trychologicznych najczęściej stosowanych w gabinetach. Słuchacze nabędą interdyscyplinarną wiedzę która da możliwość podejmowania efektywnej współpracy z różnymi specjalistami m.in. z lekarzem dermatologiem.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)