• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 4 lata
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kształcenie na kierunku Informatyka prowadzonym w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku stanowi profesjonalne przygotowanie do pracy w różnych obszarach IT: od programisty do projektanta. Studenci rozwijają umiejętności między innymi w zakresie inżynierii oprogramowania i bazy danych, grafiki komputerowej, inżynierii gier komputerowych, aplikacji internetowych, czy systemów i sieci komputerowych. Duży nacisk kładziony jest na umiejętność samodzielnej i innowacyjnej pracy, w tym przygotowanie studentów do preinkubacji produktów, jakie wytwarzają w ramach realizowanych projektów. Informatyka w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku jest kierunkiem realizowanym zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Studia na kierunku Informatyka w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku obejmują między innymi takie przedmioty jak: algebra liniowa i geometria, matematyka dyskretna, użytkowanie komputerów, programowanie, analiza matematyczna, relacyjne bazy danych, algorytmy i struktury danych, narzędzia sztucznej inteligencji, grafika komputerowa, projektowanie systemów informacyjnych, systemy operacyjne, budowa i integracja systemów informacyjnych, systemy wbudowane i techniki cyfrowe, statystyczna analiza danych, zastosowania języków formalnych, zarządzanie projektami informatycznymi.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania i bazy danych
  • Grafika komputerowa
  • Gamedev
  • Aplikacje internetowe
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Sztuczna inteligencja
  • Internet rzeczy

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania i bazy danych
  • Grafika komputerowa
  • Gamedev
  • Aplikacje internetowe
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Sztuczna inteligencja
  • Internet rzeczy

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

A. Ocena odpowiedz

Mają cyberbezpieczeństwo i game dev. Polecam

M Ocena odpowiedz

Zdecydowanie nie polecam uczelni. Z dziekanatem ciężko jest się dogadać, cokolwiek załatwić. Służbiści, który sami są tam niesamowicie nieogarnięci, a od studenta oczekują nie wiadomo czego. Zajęcia prowadzone w przestarzałym stylu. Wykładowcy kompletnie nie idą studentowi na rękę, oczekują już znajomości programów i zakresu wiedzy. Cena za semestr wygórowana, kompletnie niewarta tych pieniędzy.

Bardzo fajne liceum moja babcia tam chodzi 10/10 Ocena odpowiedz

MOJA BABCIA TAM CHODZI

Nieznajoma Ocena odpowiedz

Dlaczego nie ma podane numeru telefonu to tej uczelni

Absolwent Ocena odpowiedz

Jako absolwent bardzo dobrze wspominam studia i mogę z czystym sumieniem polecić. Nie tylko nauczyłem się takich rzeczy jak projektowanie systemów informatycznych czy tworzenie aplikacji ale też np. metodyk wytwarzania, które teraz stosowane są praktycznie w każdej firmie. Dzięki wydarzeniu zorganizowanemu we współpracy z jedną z firm IT dostałem się już na studiach na płatny staż po którym podpisałem umowę i obecnie pracuję w tej firmie.

Max Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Studiuję na PJATK Gdańsk właśnie informatykę. I bardzo sobie chwalę. Wykładowcy to nie tylko nauczyciele ale przede wszystkim praktycy. Tutaj uczymy się konkretów, jak pracować projektowo, działamy.

Joanna W odpowiedzi do: Max odpowiedz

Witam. Czy możesz mi pomoc i podać cenę studiów licencjackich ( za miesiąc/ semestr). ?

Tomek Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

PJATK jest uczelnią wyjątkową. Oferuje ciekawy program studiów, mnóstwo zajęć praktycznych, a także atmosferę sprzyjającą nauce i odnoszeniu lepszych efektów.

Acha W odpowiedzi do: Tomek odpowiedz

Czy podasz przybliżoną cenę za semestr( rok) studiów licencjackich? Nie mogę znaleźć informacji a robię rozeznanie dla córki ?będę wdzięczna za pomoc.