• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 4 lata
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kształcenie na kierunku Informatyka prowadzonym w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku stanowi profesjonalne przygotowanie do pracy w różnych obszarach IT: od programisty do projektanta. Studenci rozwijają umiejętności między innymi w zakresie inżynierii oprogramowania i bazy danych, grafiki komputerowej, inżynierii gier komputerowych, aplikacji internetowych, czy systemów i sieci komputerowych. Duży nacisk kładziony jest na umiejętność samodzielnej i innowacyjnej pracy, w tym przygotowanie studentów do preinkubacji produktów, jakie wytwarzają w ramach realizowanych projektów. Informatyka w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku jest kierunkiem realizowanym zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Studia na kierunku Informatyka w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku obejmują między innymi takie przedmioty jak: algebra liniowa i geometria, matematyka dyskretna, użytkowanie komputerów, programowanie, analiza matematyczna, relacyjne bazy danych, algorytmy i struktury danych, narzędzia sztucznej inteligencji, grafika komputerowa, projektowanie systemów informacyjnych, systemy operacyjne, budowa i integracja systemów informacyjnych, systemy wbudowane i techniki cyfrowe, statystyczna analiza danych, zastosowania języków formalnych, zarządzanie projektami informatycznymi.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania i bazy danych
  • Grafika komputerowa
  • Inżynieria gier komputerowych
  • Aplikacje internetowe
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Sztuczna inteligencja
  • Internet rzeczy

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria oprogramowania i bazy danych
  • Grafika komputerowa
  • Inżynieria gier komputerowych
  • Aplikacje internetowe
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Sztuczna inteligencja
  • Internet rzeczy

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Nieznajoma Ocena odpowiedz

Dlaczego nie ma podane numeru telefonu to tej uczelni

Absolwent Ocena odpowiedz

Jako absolwent bardzo dobrze wspominam studia i mogę z czystym sumieniem polecić. Nie tylko nauczyłem się takich rzeczy jak projektowanie systemów informatycznych czy tworzenie aplikacji ale też np. metodyk wytwarzania, które teraz stosowane są praktycznie w każdej firmie. Dzięki wydarzeniu zorganizowanemu we współpracy z jedną z firm IT dostałem się już na studiach na płatny staż po którym podpisałem umowę i obecnie pracuję w tej firmie.

Max Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Studiuję na PJATK Gdańsk właśnie informatykę. I bardzo sobie chwalę. Wykładowcy to nie tylko nauczyciele ale przede wszystkim praktycy. Tutaj uczymy się konkretów, jak pracować projektowo, działamy.

Joanna W odpowiedzi do: Max odpowiedz

Witam. Czy możesz mi pomoc i podać cenę studiów licencjackich ( za miesiąc/ semestr). ?

Tomek Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

PJATK jest uczelnią wyjątkową. Oferuje ciekawy program studiów, mnóstwo zajęć praktycznych, a także atmosferę sprzyjającą nauce i odnoszeniu lepszych efektów.

Acha W odpowiedzi do: Tomek odpowiedz

Czy podasz przybliżoną cenę za semestr( rok) studiów licencjackich? Nie mogę znaleźć informacji a robię rozeznanie dla córki ?będę wdzięczna za pomoc.