• GRAFIKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata • 4 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 4 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Grafika realizowany w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych stanowi połączenie kształcenia artystycznego i technicznego. Studenci rozwijają umiejętności w zakresie sztuk plastycznych, takich jak rysunek, czy malarstwo, a także nabywają umiejętności w dziedzinach multimediów, projektowania stron internetowych, czy organizacji i kierowania projektami. Grafika w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych jest kierunkiem prowadzonym zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Studia na kierunku Grafika w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych charakteryzują się bogatym programem kształcenia, w którym odnaleźć można między innymi takie przedmioty jak: rysunek i malarstwo, liternictwo i typografia, kaligrafia, rzeźba, fotografia, informatyczne warsztaty narzędziowe, historia sztuki, struktury wizualne, projektowanie graficzne, wprowadzenie do modelowania 3D, grafika artystyczna, ilustracja, grafika wydawnicza, grafika reklamowa i multimedialna, sztuka reklamy, prawo autorskie.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie graficzne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie graficzne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Opinie (1)

daria Ocena odpowiedz

PJATK to uczelnia idealna dla artystów. Jest kameralnie, co stwarza lepsze warunki do nauki i pracy nad własnym warsztatem. Poza tym, jest sporo zajęć w plenerze, dzięki którym można odetchnąć od siedzenia w pracowni. Tutaj jest po prostu inaczej. To nie jest uczelnia taka jak inne.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: