• GRAFIKA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Grafika realizowany w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych stanowi połączenie kształcenia artystycznego i technicznego. Studenci rozwijają umiejętności w zakresie sztuk plastycznych, takich jak rysunek, czy malarstwo, a także nabywają umiejętności w dziedzinach multimediów, projektowania stron internetowych, czy organizacji i kierowania projektami. Grafika w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych jest kierunkiem prowadzonym zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

  Studia na kierunku Grafika w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych charakteryzują się bogatym programem kształcenia, w którym odnaleźć można między innymi takie przedmioty jak: rysunek i malarstwo, liternictwo i typografia, kaligrafia, rzeźba, fotografia, informatyczne warsztaty narzędziowe, historia sztuki, struktury wizualne, projektowanie graficzne, wprowadzenie do modelowania 3D, grafika artystyczna, ilustracja, grafika wydawnicza, grafika reklamowa i multimedialna, sztuka reklamy, prawo autorskie.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie graficzne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie graficzne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

daria Ocena

PJATK to uczelnia idealna dla artystów. Jest kameralnie, co stwarza lepsze warunki do nauki i pracy nad własnym warsztatem. Poza tym, jest sporo zajęć w plenerze, dzięki którym można odetchnąć od siedzenia w pracowni. Tutaj jest po prostu inaczej. To nie jest uczelnia taka jak inne.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: