Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5

20-031 Lublin

Telefon: (81) 537-5212

Faks: (81) 537-5471

e-mail: mat-fiz@poczta.umcs.lublin.pl

http://umcs.pl/pl/matematyki-fizyki-i-informatyki,46.htm

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5

20-031 Lublin

Telefon: (81) 537-5212

Faks: (81) 537-5471

e-mail: mat-fiz@poczta.umcs.lublin.pl

http://umcs.pl/pl/matematyki-fizyki-i-informatyki,46.htm

 • NAUCZANIE MATEMATYKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe "Nauczanie matematyki" adresowane są do nauczycieli, którzy zamierzają zdobyć wiedzę merytoryczną i metodyczną w zakresie przygotowania do nauczania drugiego przedmiotu.

  Studia skierowane są do osób posiadających przygotowanie pedagogiczne i tytuł magistra oraz są absolwentami studiów, w programie których występowały przedmioty z zakresu matematyki lub fizyki lub informatyki w wymiarze co najmniej 100 godzin łącznie.

  Absolwenci studiów podyplomowych uzyskają kwalifikacje do nauczania matematyki we wszystkich typach szkół (podstawowych, liceach, technikach oraz szkołach branżowych).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE I BAZY DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Grupa docelowa:

  osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjat, inżynier lub magister lub równoważne) zainteresowane  zdobyciem lub podniesieniem wiedzy w zakresie programowania komputerów oraz urządzeń mobilnych, a także baz danych.

  Absolwenci studiów uzyskują kwalifikacje przydatne do:

  programowania komputerów oraz urządzeń mobilnych, a także baz danych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE I INFORMATYKA W SZKOLE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

miłosz Ocena odpowiedz

Studiowanie takiego kierunku jak Matematyka w finansach to najprostsza droga do konkretnego zawodu, na dodatek ciekawego i dobrze płatnego.

damian Ocena odpowiedz

Poznawanie królowej nauk ma sens tylko na prestiżowej uczelni, która oferuje różne sposoby i drogi jej zgłębienia. Tak właśnie wyglądają studia matematyczne na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej- Curie

piotr Ocena odpowiedz

Komputery interesowały mnie od zawsze, więc wybór studiów był oczywisty. A Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej wybrałem z kilka względów, nie tylko wysokiego poziomu kształcenia. Wpływ na moją decyzję mieli koledzy, którzy także wybierali się tutaj na informatykę, sam Lublin, w którym zawsze chciałem mieszkać, a także wieść o najlepszych juwenaliach na świecie.

tomek Ocena odpowiedz

UMCS w Lublinie to jedna z najlepszych uczelni w naszym kraju i dumny jestem z tego, że studiuję właśnie tutaj.

artur Ocena odpowiedz

Fizyka to niezwykle ciekawa dziedzina, ale trzeba umieć odpowiednio o niej opowiadać, odpowiednio do niej zachęcić, pokazać jej siłę. To wszystko można znaleźć na UMCS. Tutaj, spotkacie odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.

MarekM Ocena odpowiedz

Moja uczelnia!