ul. Waryńskiego 1

78-400 Szczecinek

email: wpd@tu.koszalin.pl

tel: +48 660 560 340

ul. Waryńskiego 1

78-400 Szczecinek

email: wpd@tu.koszalin.pl

tel: +48 660 560 340

 • INŻYNIERIA I AUTOMATYZACJA W PRZEMYŚLE DRZEWNYM Stopień: I REKRUTACJA

  Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym to kierunek o profilu praktycznym, którego program kształcenia ukierunkowany jest na nabycie praktycznych umiejętności i zdobycie doświadczenia zawodowego niezbędnych w dalszej karierze zawodowej.

  Szczególny nacisk położono na bezpośredni kontakt studenta z najnowszą aparaturą, maszynami i systemami informatycznymi, tworzącymi zautomatyzowane linie technologiczne w przemyśle przetwórstwa surowca drzewnego i meblarstwa. Znaczna część zajęć odbywa się bezpośrednio w zakładach pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych linii technologicznych i pod opieką osób z bogatym doświadczeniem zawodowym.

  Ponadto program kształcenia, poza aktualną wiedzą i umiejętnościami, umożliwia nabycie szczególnie cenionych w pracy zawodowej kompetencji społecznych.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Automatyka i utrzymanie ruchu
  • Produkcja i projektowanie w przemyśle drzewnym

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Automatyka i utrzymanie ruchu
  • Produkcja i projektowanie w przemyśle drzewnym

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Inżynieria i automatyzacja w przemyśle drzewnym brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

  • Preferowane przedmioty: język polski, język obcy nowożytny, matematyka, fizyka i astronomia, chemia, geografia, informatyka

  Dowiedz się więcej

Opinie (0)