Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Natalia Ocena odpowiedz

Robię magisterkę na dietetyce. Zajęcia ciekawe i dobrze przygotowują od strony praktycznej do wykonywania zawodu. Praktyki załatwione przez uczelnię, więc tu też duży plus. Miejsce pracy też już właściwie czeka na mnie. Moim zdaniem 5/5. Polecam każdemu zainteresowanemu tematem.

Ania Ocena odpowiedz

Jestem po studiach dyplomowych o profilu dietetyka. Pracę zaczęłam juz w trakcie studiów, teraz razem z koleżanką z roku prowadzimy własną działalność. Także mogę śmiało polecić. Pan Tomek od praktyk był bardzo pomocny w tym temacie.