• PSYCHOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Człowiek zawsze będzie najciekawszym obszarem badań. Z jednej strony jesteśmy do siebie podobni, a z drugiej diametralnie się od siebie różnimy. Inaczej reagujemy na stres, trudne sytuacje, inaczej radzimy sobie z konkretnymi problemami. Psychologia jest dziedziną, którą trudno wyjaśnić jedną definicją.

  Owszem, wiemy że zajmuje się ludzkimi czynnościami i zachowaniem, bada reakcje, podstawę emocji, ale zmieniający się świat wciąż dokłada nowe zagadnienia i poszerza przestrzeń obserwacji. Na tych, których interesuje drugi człowiek, czeka kierunek Psychologia, realizowany w Ateneum - Akademii Nauk Stosowanych w Gdańsku.

  Kształcenie na kierunku Psychologia w Ateneum - Akademii Nauk Stosowanych w Gdańsku umożliwia pozyskanie szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie metodologicznym, etycznym, teoretycznym i aplikacyjnym psychologii.

  Studenci poznają procesy psychiczne człowieka w różnych etapach jego rozwoju, jak również aktualne narzędzia diagnostyczne, związane z psychologią kliniczną i szkolną oraz metody prowadzenia badań naukowych, zasady kierowania zespołem i formułowania i wyrażania własnych opinii.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Psychologia edukacji
  • Psychologia kliniczna

  Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

  • Psychologia edukacji
  • Psychologia kliniczna

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Ateneum - Akademia Nauk Stosowanych w Gdańsku

Opinie (0)