ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

 • PSYCHOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Człowiek zawsze będzie najciekawszym obszarem badań. Z jednej strony jesteśmy do siebie podobni, a z drugiej diametralnie się od siebie różnimy. Inaczej reagujemy na stres, trudne sytuacje, inaczej radzimy sobie z konkretnymi problemami. Psychologia jest dziedziną, którą trudno wyjaśnić jedną definicją.

  Owszem, wiemy że zajmuje się ludzkimi czynnościami i zachowaniem, bada reakcje, podstawę emocji, ale zmieniający się świat wciąż dokłada nowe zagadnienia i poszerza przestrzeń obserwacji. Na tych, których interesuje drugi człowiek, czeka kierunek Psychologia, realizowany w Akademii Ateneum,

  Kształcenie na kierunku Psychologia w Akademii Ateneum umożliwia pozyskanie szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie metodologicznym, etycznym, teoretycznym i aplikacyjnym psychologii.

  Studenci poznają procesy psychiczne człowieka w różnych etapach jego rozwoju, jak również aktualne narzędzia diagnostyczne, związane z psychologią kliniczną i szkolną oraz metody prowadzenia badań naukowych, zasady kierowania zespołem i formułowania i wyrażania własnych opinii.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Psychologia edukacji
  • Psychologia kliniczna

  Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

  • Psychologia edukacji
  • Psychologia kliniczna

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Ateneum w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)