• PSYCHOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kształcenie na kierunku Psychologia w Warszawskiej Uczelni Ekonomicznej umożliwia pozyskanie teoretycznej i praktycznej wiedzy, która dotyczy w szczególności ludzkiego zachowania, zarówno w wymiarze indywidualnym jak i społecznym.

  W toku studiów studenci zaznajamiają się między innymi z: biologicznymi podstawami zachowania, mechanizmami powstawania emocji, teorią osobowości, adaptacyjnymi zdolnościami intelektualnymi czy działaniem procesów poznawczych.

  Oprócz tego, poruszają się po zagadnieniach: neurobiologii, psychologii różnic indywidualnych, psychologii społecznej, psychologii rozwoju człowieka w cyklu życia, zasad konstruowania i adaptacji testów psychologicznych oraz sposobów określania własności psychometrycznych narzędzi pomiarowych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia jednolite magisterskie stacjonarne

  • Psychologia biznesu
  • Psychologia kliniczna

  Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

  • Psychologia biznesu
  • Psychologia kliniczna

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Uczelnia Ekonomiczna.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (10)

Natalia Ocena odpowiedz

Na ten kierunek namówiła mnie koleżanka. Teraz obie pracujemy w zawodzie. Ja jestem psychologiem szkolnym, koleżanka pracuje w przychodni. Jak widać jest to kierunek, który daje mnóstwo możliwości. Polecam.

Mała Myszka Szara Ocena odpowiedz

Długo szukałam uczelni, która przygotuje mnie do trudnej pracy z najmłodszymi. Wybrałam psychologię na WUE i się nie zawiodłam.

Jan Ocena odpowiedz

Polecam. Uczelnia bardzo dobrze przygotowała mnie do pracy w zawodzie.

Stefan Ocena odpowiedz

Umysł i zachowania ludzi ciekawiły mnie od dawna. Wybrałem psychologię i nie żałuję. Znalazłem odpowiedź na niejedno moje pytanie. Jestem teraz lepszym człowiekiem.

Zosia Ocena odpowiedz

Jestem psychologiem dziecięcym. Dzięki studiom na WUE wiem, że jestem lepiej przygotowana do pracy z najmłodszymi.

Aśka Ocena odpowiedz

Nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek inna uczelnia tak mnie przygotowała do pracy w zawodzie jak ta. Polecam i pozdrawiam.

lol69 Ocena odpowiedz

Polecam.

Maria Ocena odpowiedz

Psychologia to studia trudne. Dzięki niektórym wykładowcom uwrażliwiają, pchają w kierunku otwartości do ludzi, do kontaktu z nimi. Moja grupo, dziękuję, jesteście najlepsi!

Mateusz Ocena odpowiedz

Dużym atutem programu jest kadra naukowa, która łączy najwyższy poziom wiedzy teoretycznej z doświadczeniem zawodowym. Kierunek Psychologia prowadzony świetnie.

GooPe Ocena odpowiedz

Nigdy nie miałam wątpliwości, że psychologia to kierunek, w którym chcę się realizować zawodowo, wybór uczelni nie był przypadkowy, nie zawiodłam się. Świetne zajęcia, uczę się rzeczy praktycznych, które wykorzystam w przyszłym zawodzie, kadra rewelacyjna, za jednym wyjątkiem, ale... ;-)