ul. Pasteura 1,

02-093 Warszawa

tel.22 822 09 75; 22 822 02 11

fax.22 822 59 96

e-mail: dziekan(at)chem.uw.edu.pl

http://www.chem.uw.edu.pl

ul. Pasteura 1,

02-093 Warszawa

tel.22 822 09 75; 22 822 02 11

fax.22 822 59 96

e-mail: dziekan(at)chem.uw.edu.pl

http://www.chem.uw.edu.pl

 • METROLOGIA CHEMICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Metrologia chemiczna
  Celem zajęć jest przybliżenie podstawowych zagadnień związanych z wykorzystaniem zasad metrologii w pomiarach chemicznych. Szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom walidacji metod pomiarowych, szacowaniu niepewności oraz zapewnieniu spójności pomiarów chemicznych. Dużo miejsca poświęcono również wymaganiom normy ISO/IEC 17025. Podczas studiów uczestnicy poznają podstawy metod statystycznych oraz uczestniczą w zajęciach komputerowych poświęconych liczeniu niepewności.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   
   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na kierunku Metrologia chemiczna decydująca jest kolejność zgłoszeń.

 • STUDIA PODYPLOMOWE DLA NAUCZYCIELI CHEMII REKRUTACJA

  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe dla nauczycieli chemii
  Celem studiów jest przygotowanie nauczycieli chemii do pracy w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej. Zajęcia obejmują materiał z podstaw chemii, ze szczególnym uwzględnieniem standardów wymagań egzaminacyjnych oraz metodykę przekazywania tych treści na lekcjach chemii. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich z dużym doświadczeniem dydaktycznym, również w szkolnictwie ponadgimnazjalnym. Znaczną część programu studiów stanowią zajęcia warsztatowe i laboratoryjne, przygotowujące nauczycieli do prowadzenia lekcji z doświadczeniami oraz opieki nad szkolną pracownią chemiczną.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   

   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na kierunku Dla Nauczycieli Chemii decydująca jest kolejność zgłoszeń.

 • STUDIUM PODYPLOMOWE ZASTOSOWANIA CHEMII W OCHRONIE ŚRODOWISKA. KURS CHROMATOGRAFICZNY REKRUTACJA

  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na studium zastosowania chemii w ochronie środowiska. Kurs chromatograficzny
  Kandydatem na studium jest analityk o pogłębionych umiejętnościach analizy śladów związków organicznych w próbkach naturalnych metodami chromatograficznymi. Zajęcia laboratoryjne mają na celu przygotowanie chemików analityków do analiz związków organicznych technikami chromatografii gazowej i cieczowej (głównie w próbkach naturalnych).

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   
   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na Studium zastosowania chemii w ochronie środowiska. Kurs chromatograficzny  decydująca jest rozmowa z kandydatem.

Opinie (9)

S. Ocena

Podejście do studenta fatalne. Dla nich studenci są jak mrówki, jednej zabraknie? Trudno.. przecież i tak będą inni. Podpisuje się pod złymi opiniami poniżej.

była studentka Ocena

Chemia na UW.. bardzo źle wspominam. Kiepskie przygotowania, egzaminy nieadekwatne do poziomu nauczania. Powiedzą, że studia są po to by studiować, ale zamiast licencjatu 3 lata robi się go i 5 lat bo np. fizyka blokuje i trzeba brać warunki. Labolatoria super sprawa, chyba tylko dlatego dałam 2 gwiazdki. Dużo można się nauczyć i jest też przy tym fun, ale egzaminy są kosmosem. Trzeba się naprawdę namęczyć by coś osiągnąc i to wiele lat a później problemy. Dla pasjonatów chemii - polecam. Dla osób, które po prostu lubią chemie - nie polecam. zdecydowanie. Ja ze studiów zrezygnowałam i to była najlepsza decyzja.

studentka Ocena

Idąc na chemię na UW trzeba przygotować się jedynie na prace samodzielna. Na zajęciach poziom tłumaczenia jest znikomy, nikogo nie obchodzi ze studencki nie rozumieją podstaw, ćwiczeniowcy brna dalej. Poza tym poziom nauczycieli jest niższy niż w przeciętnym liceum. Czasem jest to wręcz śmieszne

Chemiczka Ocena

Na żadnym innym wydziale nie widziałam tak złego podejścia to studentów i złego tłumaczenia. Z tego co pamiętam nikt nie lubił tam być, prawie wszyscy zostawali tam tylko dlatego, że nie mieli na siebie lepszego pomysłu. Dla chemii polecam wybrać jednak inną uczelnię.

wiktoria Ocena

Uniwersytet Warszawski to uczelnia inna niż wszystkie. Studia tutaj to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na świetnej uczelni, to jeszcze w dziedzinie, w której zapotrzebowanie na specjalistów nie maleje

filip Ocena

Studia na Uniwersytecie Warszawskim to niemała przygoda. Zajęcia, ćwiczenia, wykłady, a także ciekawe życie studenckie ? wszystko na tej wspaniałej, prestiżowej uczelni.

Karol Ocena

Studia powinny być wciągające, inaczej są tylko nudnym obowiązkiem. Jeśli poszukujecie ciekawych rozwiązań i fajnych pomysłów na zdobycie wykształcenia, polecam gorąco Uniwersytet Warszawski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie

Wiktoria Ocena

Uniwersytet Warszawski to uczelnia inna niż wszystkie. Studia tutaj to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na świetnej uczelni, to jeszcze w dziedzinie, w której zapotrzebowanie na specjalistów nie maleje

Magda Ocena

Wszyscy wiedzą, że chemia to jedna z najważniejszych dziedzin nauki. A skoro jest ważna dla każdego człowieka, to należy zrozumieć ją najlepiej jak to tylko możliwe. Aby zrealizować ten cel wybrałam studia na Uniwersytecie Warszawskim.