Uniwersytet Warszawski

Wydział Chemii UW

ul. Pasteura 1,

02-093 Warszawa

tel.22 822 09 75; 22 822 02 11

fax.22 822 59 96

e-mail: dziekan(at)chem.uw.edu.pl

http://www.chem.uw.edu.pl

Wydział Chemii UW

Uniwersytet Warszawski

ul. Pasteura 1,

02-093 Warszawa

tel.22 822 09 75; 22 822 02 11

fax.22 822 59 96

e-mail: dziekan(at)chem.uw.edu.pl

http://www.chem.uw.edu.pl

 • AKADEMIA BADAŃ KLINICZNYCH – METODOLOGIA, ORGANIZACJA I MONITOROWANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych pt. Akademia badań klinicznych – metodologia, organizacja i monitorowanie będzie nabycie przez studentów wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do skutecznego prowadzenia i monitorowania badań klinicznych w świetle regulacji prawnych oraz zasad etycznych. Jako jedyne w Polsce zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy studiów zapoznają się z fachową terminologią używaną w międzynarodowych projektach nad rozwojem innowacyjnych terapii. Kursy prowadzone w formie zdalnej będą dostępne również dla studentów z zagranicy.

  Absolwenci programu nabędą szeroki zakres wiedzy i umiejętności, które skutecznie pozwolą im przygotować się do roli Clinical Research Associate, Clinical Trial Assistant, Study Coordinator i wielu innych.

  Łącząc wiedzę z doświadczeniem osób pracujących w sektorze farmaceutycznym, stworzyliśmy unikalny kurs dla osób, które pragną budować i rozwijać swoją karierę w obszarze badań klinicznych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • METROLOGIA CHEMICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Metrologia chemiczna
  Celem zajęć jest przybliżenie podstawowych zagadnień związanych z wykorzystaniem zasad metrologii w pomiarach chemicznych. Szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom walidacji metod pomiarowych, szacowaniu niepewności oraz zapewnieniu spójności pomiarów chemicznych.
  Dużo miejsca poświęcono również wymaganiom normy ISO/IEC 17025. Podczas studiów uczestnicy poznają podstawy metod statystycznych oraz uczestniczą w zajęciach komputerowych poświęconych liczeniu niepewności.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZASTOSOWANIE CHEMII W OCHRONIE ŚRODOWISKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych „Zastosowanie Chemii w Ochronie Środowiska. Kurs chromatograficzny” jest przygotowanie chemików analityków do analiz skomplikowanych mieszanin związków organicznych technikami kapilarnej chromatografii gazowej (GC) oraz wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC), a w szczególności do analiz ww. technikami separacyjnymi sprzężonymi ze spektrometrią mas.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (11)

Tomek Ocena odpowiedz

Również podpisuję się pod opiniami z nie za dobrą oceną. Matamatyka dosłownie leży. Wykłady bez wartościowych treści. Wybierając kierunek trzeba liczyć się z pracą samodzielną. Podobnie jest z fizyką. Jednak tam ćwiczenia pomagają wyciągnąć nutkę wiedzy z wykładu.

Student Ocena odpowiedz

Z całą pewnością nie jest to wydział prostudencki, ledwie garstka osób z tych, którzy rozpoczynają tu studia, je kończy, dla 3/4studentów jest to tylko stracony rok. Studenci tutaj nie mają niemalże czasu na wytchnienie, z częścią prowadzących nie idzie się dogadać. Polecam je tylko dla tych, którzy łapią ogromne partie materiału w lot i myślą o karierze doktora czy profesora, jeśli chcesz zostać zwykłym chemikiem to stanowczo odradzam. Poradzą tu sobie tylko osoby uzdolnione bądź wytrwałe, ale trzeba liczyć z biedniejszym portfelem, bo przeżycie tu kilku lat bez płacenia za warunki jest niemalże nieuniknione.

S. Ocena odpowiedz

Podejście do studenta fatalne. Dla nich studenci są jak mrówki, jednej zabraknie? Trudno.. przecież i tak będą inni. Podpisuje się pod złymi opiniami poniżej.

była studentka Ocena odpowiedz

Chemia na UW.. bardzo źle wspominam. Kiepskie przygotowania, egzaminy nieadekwatne do poziomu nauczania. Powiedzą, że studia są po to by studiować, ale zamiast licencjatu 3 lata robi się go i 5 lat bo np. fizyka blokuje i trzeba brać warunki. Labolatoria super sprawa, chyba tylko dlatego dałam 2 gwiazdki. Dużo można się nauczyć i jest też przy tym fun, ale egzaminy są kosmosem. Trzeba się naprawdę namęczyć by coś osiągnąc i to wiele lat a później problemy. Dla pasjonatów chemii - polecam. Dla osób, które po prostu lubią chemie - nie polecam. zdecydowanie. Ja ze studiów zrezygnowałam i to była najlepsza decyzja.

studentka Ocena odpowiedz

Idąc na chemię na UW trzeba przygotować się jedynie na prace samodzielna. Na zajęciach poziom tłumaczenia jest znikomy, nikogo nie obchodzi ze studencki nie rozumieją podstaw, ćwiczeniowcy brna dalej. Poza tym poziom nauczycieli jest niższy niż w przeciętnym liceum. Czasem jest to wręcz śmieszne

Chemiczka Ocena odpowiedz

Na żadnym innym wydziale nie widziałam tak złego podejścia to studentów i złego tłumaczenia. Z tego co pamiętam nikt nie lubił tam być, prawie wszyscy zostawali tam tylko dlatego, że nie mieli na siebie lepszego pomysłu. Dla chemii polecam wybrać jednak inną uczelnię.

wiktoria Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to uczelnia inna niż wszystkie. Studia tutaj to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na świetnej uczelni, to jeszcze w dziedzinie, w której zapotrzebowanie na specjalistów nie maleje

filip Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Warszawskim to niemała przygoda. Zajęcia, ćwiczenia, wykłady, a także ciekawe życie studenckie ? wszystko na tej wspaniałej, prestiżowej uczelni.

Karol Ocena odpowiedz

Studia powinny być wciągające, inaczej są tylko nudnym obowiązkiem. Jeśli poszukujecie ciekawych rozwiązań i fajnych pomysłów na zdobycie wykształcenia, polecam gorąco Uniwersytet Warszawski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie

Wiktoria Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to uczelnia inna niż wszystkie. Studia tutaj to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na świetnej uczelni, to jeszcze w dziedzinie, w której zapotrzebowanie na specjalistów nie maleje

Magda Ocena odpowiedz

Wszyscy wiedzą, że chemia to jedna z najważniejszych dziedzin nauki. A skoro jest ważna dla każdego człowieka, to należy zrozumieć ją najlepiej jak to tylko możliwe. Aby zrealizować ten cel wybrałam studia na Uniwersytecie Warszawskim.