• KOSMETOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Kosmetologia w Akademii Ekonomiczno- Humanistycznej w Warszawie umożliwia pozyskanie ogólnej wiedzy z obszaru nauk o zdrowiu oraz wiedzy szczegółowej z obszaru kosmetologii. W toku studiów studenci poznają mechanizmy funkcjonowania ludzkiego organizmu, zasady oceny skuteczności dezynfekcji i sterylizacji, budowę i funkcję układu odpornościowego, drogi podawania leków. Co najistotniejsze, zaznajamiają się z zasadami planowania rodzaju zabiegu kosmetycznego, zasadami stosowania kosmetyku zgodnie z rozpoznaniem, zasadami wykonywania zabiegów z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań.

  Studenci Kosmetologii nabywają umiejętności między innymi w zakresie planowania zabiegu kosmetycznego, przeprowadzania analizy kolorystycznej, stosowania kosmetyku zgodnie z rozpoznaniem, odczytywania receptury i ustalania zakresu funkcji jej składników, rozpoznawania chorobowych zmian skóry, uzdatniania i oczyszczania wody do celów kosmetycznych i laboratoryjnych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)