• ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW OPERACYJNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Administrator sieci i systemów operacyjnych to studia podyplomowe, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o absolwentach kierunków informatycznych. Studia te mogą wybrać również osoby posiadające tytuł magistra, inżyniera lub licencjata na innych kierunkach, które pragną poszerzyć czy usystematyzować swoją wiedzę lub zmienić branżę i kierunek swojej ścieżki zawodowej.

  Studia na kierunku Administrator sieci i systemów operacyjnych przeznaczone są zarówno dla osób już pracujących, jak i osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z sektorem IT lub działami IT w innych branżach.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ANALIZA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • AUTOMATYZACJA I CYFRYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych to studia podyplomowe, które zostały stworzone jako odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na rynku pracy. Ich nadrzędnym celem jest wyposażenie słuchaczy w praktyczną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w środowisku przemysłu 4.0. To studia, które kierowane są m.in. do:

  • inżynierów procesów w przedsiębiorstwach związanych z czwartą rewolucją przemysłową;
  • menadżerów średniego i niższego szczebla, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i wejść na kolejny poziom;
  • pracowników wszelkich działów produkcyjnych, którzy chcą poszerzyć wiedzę.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • COACHING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • CYBERPSYCHOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Cyberpsychologia to studia przeznaczone dla osób z tytułem magistra lub licencjata, które ukończyły dowolny kierunek studiów, ale przede wszystkim dla absolwentów psychologii, zarządzania oraz informatyki.

  Jest to kierunek stworzony z myślą o osobach pragnących poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności zarządzania procesami i zjawiskami zachodzącymi w świecie wirtualnym, w ich ujęciu psychologiczno-społecznym. Studia są dobrym wyborem także dla pracowników bankowości, przedsiębiorstw z sektora przemysłu oraz z sektorów publicznych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • DATA SCIENCE & MACHINE LEARNING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Data Science & Machine learning to studia podyplomowe, które stworzone zostały z myślą o absolwentach kierunki studiów podyplomowych Analiza danych, osobach z tytułem magistra, licencjata lub inżyniera, które ukończyły takie kierunki, jak zarządzanie, ekonomia, informatyka, ale i inne. Kierunek ten jest dobrym wyborem dla osób o predyspozycjach matematycznych, a jednocześnie kreatywnych, pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania sztuczną inteligencją oraz pracy z nią. Są to studia zarówno dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej kariery zawodowej, jak i dla osób już pracujących.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • DORADZTWO SUKCESYJNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Doradztwo sukcesyjne to podyplomowe studia skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra. Studia te pozwalają na pogłębienie i ugruntowanie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS)

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • DRIMAGINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zastanawiasz się, czy studia na Drimagine będą dobrym wyborem? Jeśli lubisz projektować, fascynuje cię świat 3D, a do tego myślisz o grafice na poważnie - to zdecydowanie tak. Studia te są idealne dla osób kreatywnych, które chcą dowiedzieć się, jak projektować gry, wirtualną rzeczywistość, tworzyć grafiki 3D czy animację.

  Kierunek będzie doskonały dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w fantastycznym świecie grafiki. To doskonała ścieżka kariery dla osób, które stawiają na myślenie kreatywne, lubią sztukę, a do tego chcą poznać tajniki techniczne tego zawodu. Zastanawiasz się, czy potrzebujesz doświadczenia w zakresie grafiki, aby podjąć studia? Absolutnie nie! To kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę od podstaw.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • E-COMMERCE I DROPSHIPPING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  E-commerce i dropshipping to przyszłościowy kierunek studiów podyplomowych, stworzony z myślą o absolwentach takich kierunków, jak zarządzanie, marketing, handel nowoczesny czy zagraniczny. To także studia dla absolwentów innych kierunków, pragnących pogłębić lub poszerzyć swoją wiedzę, zmienić branżę lub założyć własną działalność, opartą na sprzedaży internetowej. Studia te są wyborem zarówno dla osób już pracujących, jak i tych, którzy w przyszłości planują znaleźć zatrudnienie między innymi w firmach związanych z e-biznesem, agencjach marketingowych i PR, agencjach interaktywnych oraz działach e-commerce w dużych przedsiębiorstwach.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu potrzebują specjalnego podejścia, które zapewni im odpowiednie wsparcie w edukacji. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University mają charakter kwalifikacyjny, a ich ukończenie daje uprawniania w zakresie pedagogiki specjalnej.

  Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesną formą terapii i wsparcia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, kryteriami i metodami diagnostycznymi oraz najnowszymi tendencjami w terapii. Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Edukacja włączająca to studia podyplomowe na WSB-NLU, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów w Polsce. To program stworzony przez specjalistów, którzy w sposób praktyczny przekazują wiedzę oraz narzędzia służące do pełnienia roli organizatora edukacji, rehabilitacji czy terapii dzieci i uczniów o specjalnych potrzeba integracyjnych i rozwojowych. Chcesz rozpocząć Edukację włączającą? Postaw na najlepszą ofertę studiów podyplomowych - wybierz Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Executive MBA to studia podyplomowe, które są skierowane do osób, które na co dzień mają już styczność ze środowiskami menadżerskimi i kierowniczymi. W przeciwieństwie do klasycznego programu Master of Business Administration ten jest stworzony z myślą o doświadczonych, już wykwalifikowanych pracownikach.

  Executive Master of Business Administration (EMBA) jest przeznaczony dla kadry kierowniczej i menedżerów wyższego szczebla. To świetny kierunek dla osób, które jednocześnie chcą kontynuować pracę w pełnym wymiarze godzin. Duże doświadczenie zawodowe i wiedza biznesowa są pomocne w osiągnięciu sukcesu w programie EMBA na najwyższym poziomie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • GRAFIKA KOMPUTEROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych dowolnego kierunku, którzy interesują się grafiką komputerową i technologiami multimedialnymi i wykorzystują je w pracy zawodowej lub planują swoją przyszłą pracę w tej dziedzinie. Program studiów kładzie nacisk na nabycie praktycznych umiejętności tworzenia materiałów multimedialnych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • LOGISTYKA I ŁAŃCUCHY DOSTAW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe studia na kierunku logistyka i łańcuchy dostaw to doskonały wybór dla absolwentów takich kierunków, jak zarządzanie, ekonomia, handel. To także kierunek dla osób z tytułem magistra lub licencjata innych studiów, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania logistyką przedsiębiorstwa oraz łańcuchem jego dostaw. Kierunek ten przeznaczony jest dla osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z branżą logistyczną lub z działami logistycznymi dużych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Logopedia są przeznaczone dla osób, które chcą zainwestować w swój rozwój. Przeznaczone są dla absolwentów studiów magisterskich m.in. polonistyki, psychologii, resocjalizacji, kierunków wokalno-aktorskich oraz medycznych, pielęgniarstwa czy fizjoterapii. Głównymi adresatami są osoby po kierunkach humanistycznych i pedagogicznych.

  Celem studiów  jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie słuchaczy do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z zaburzeniami w komunikacji językowej w zakresie rozpoznawania i diagnozowania zaburzeń, dokonywania ich charakterystyki i prowadzenia terapii zróżnicowanej ze względu na istotę tych nieprawidłowości.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - MBA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Szukasz studiów podyplomowych w formule RealTime Online, dzięki którym wzniesiesz na wyższy poziom swoje umiejętności managerskie? W Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University mamy dla Ciebie idealne rozwiązania – studia Master of Business Administration Online.

  Sprawdź, dlaczego warto postawić na zajęcia prowadzone przez WSB-NLU. Po ukończeniu studiów Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRAWNE I PODATKOWE ZABEZPIECZENIE PŁYNNOŚCI FINANSOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej to kierunek przede wszystkim dla absolwentów zarządzania oraz prawa, ale także osób, które uzyskały tytuł magistra z innych, pokrewnych kierunków. Studia te skierowane są do przyszłych przedsiębiorców oraz pracowników odpowiadających za płynność finansową firmy, jak i jej prawne zarządzanie. Kierunek ten jest dobrym wyborem między innymi dla pracowników instytucji finansowych, skarbników korporacyjnych, jak i pracowników zajmujących kierownicze stanowiska, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania płynnością finansową.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to doskonały kierunek dla osób, które pragną zyskać dodatkową wiedzę w zakresie HR w organizacjach. Z ukończonymi studiami podyplomowymi masz szansę zyskać przewagę na rynku pracy, zwłaszcza w zakresie zarządzania sprawami kadrowymi. Stań się również atrakcyjnym pracownikiem, o którego będą bić się przedsiębiorstwa. W końcu dzisiaj w biznesie tak samo ważna jak klienci jest wyspecjalizowana kadra.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE FINANSAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to kierunek, który jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą pogłębiać wiedzę oraz umiejętność m.in. z zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowości czy księgowości. To szansa, by wyróżnić się na rynku pracy, a jednocześnie otworzyć sobie ścieżkę do kariery w finansach, księgowości publicznej, przemyśle, administracji rządowej czy rachunkowości w firmach non-profit.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE KULTURĄ REGIONU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe MBA - zarządzanie kulturą regionu to kierunek, na który zgłaszać się mogą przede wszystkim absolwenci kierunków z zakresu ekonomii, finansów oraz zarządzania, posiadający tytuł licencjata lub magistra. Studia te skierowane są jednak także do absolwentów innych kierunków, którzy pragną ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu zarządzania w kulturze, jak i ekonomii, finansach i polityki kulturalnej. Kierunek przeznaczony jest dla osób, które nie podjęły jeszcze pracy, jak i pracowników instytucji kultury, a także osób pragnących zmienić branżę.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ERZE CYFROWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to kierunek, który stworzony jest głównie dla osób, które chcą wyjść poza tradycyjne metody promocji marki. To doskonała ścieżka edukacyjna dla osób, które:

  • interesują się wpływem cyfryzacji na otoczenie biznesowe i chcą poznać zupełnie nowe możliwości na wykorzystanie swojej wiedzy oraz możliwości;
  • chcą dowiedzieć się, jak łączyć wiedzę z rzeczywistym środowiskiem biznesowym, dzięki możliwości uczestnictwa w zajęciach opartych o analizę przypadków;
  • poszukują nowych rozwiązań w zakresie digital marketingu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe w całości poświęcone zarządzaniu w podmiotach związanych ze służbą zdrowia. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie pełnienia wysokich funkcji kierowniczych na stanowiskach wysokiego i średniego szczebla. To także studia podyplomowe skierowane do tych, którzy zamierzają pełnić rolę zarządców w ochronie zdrowia i chcą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZIELONA TRANSFORMACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administation: Zielona transformacja to studia podyplomowe, które są stworzone z myślą o osobach, dla których ważny jest rozwój biznesu oraz zrównoważona dbałość o środowisko! To prawdziwa rewolucja, do której prędzej czy później będzie zmuszona każda firma. Niezależnie od tego, na jakie stanowisko chcesz obecnie aspirować, wiedza na temat Zielonej Transformacji w biznesie może wkrótce okazać się niezastąpioną.

  Studia podyplomowe Master of Business Administation: Zielona transformacja w WSB-NLU skierowane są nie tylko do specjalistów z zakresu zarządzania, ale też menadżerów, dyrektorów przedsiębiorstw, wszelkich pracowników firm, którym nie jest obca chęć wychodzenia w przyszłość.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION IN ENGLISH - MBA IN ENGLISH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION PRZEMYSŁ 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION: ZARZĄDZANIE W TRZECIM SEKTORZE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trzeci sektor, określany także w skrócie jako NGO (z ang. non-government organization) to wciąż rozwijające się w Polsce organizacje. Obecnie w naszym kraju zarejestrowanych jest przeszło 143 000 NGO-sów, w których coraz częściej poszukuje się wykwalifikowanych pracowników, mogących wesprzeć organizacje pozarządowe.

  Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to studia właśnie dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie lub zdobyć wiedzę, która przyda się w pomocy NGO-som. W sektorze tym rośnie zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych ludzi, zainteresowanych karierą w zarządzaniu organizacjami non-profit.

  Studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze są przeznaczone zarówno dla osób, które już pracują w sektorze NGO, jak i dla profesjonalistów lub absolwentów zarządzania, którzy dopiero planują zdobyć doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. To szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności zarządzania i przywództwa, a także rozwijać swoją karierę.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • NEUROPSYCHOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PODSTAWY CYBERBEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W czasach, gdy dzisiejszy świat funkcjonuje głównie w internecie, i łatwo można obracać danymi osobowymi różnych ludzi, niezbędna jest prawidłowa ochrona danych osobowych. W tym celu oferujemy studia podyplomowe, dzięki którym można podjąć pracę inspektora ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu National – Louis University.

  Wprowadzenie skutecznych mechanizmów ochrony prywatności i wzmocnienie praw obywateli jest głównym celem regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. Szczególnym wyzwaniem w tej kwestii jest sprostanie wymogom prawnym w świecie cyfrowym, w którym mamy do czynienia z ogromem przetwarzanych danych i technologii do tego służących, a z drugiej strony rosnącym niebezpieczeństwem przechwycenia takich danych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem naszego kierunku jest wykształcenie specjalistów, którzy znajdą zatrudnienie we wszystkich typach szkół i placówkach oświatowych.

  Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy posiadających przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela/wychowawcy w kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych i edukacyjno-rewalidacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI BIZNESOWYCH – POZIOM POCZĄTKUJĄCY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący, jak sama nazwa wskazuje, są idealnym wyborem dla osób, które nie mają jakiegokolwiek doświadczenia w branży IT. Jeśli dotąd samodzielnie nie działałeś w tym zakresie - przeszkolimy cię zarówno praktycznie, jak i teoretycznie.

  Poziom początkujący jest skierowany do osób, które dopiero chcą postawić swoje pierwsze kroki w tym fascynującym świecie programowania. Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych - poziom początkujący to kierunek skierowany do absolutnie każdego. Utworzony został z myślą o osobach otwartych, które chcą zdobyć nowe doświadczenie i wykształcenie. Naukę może rozpocząć każdy, kto pragnie zdobyć zawód programisty. Nie wymagamy wykształcenia technicznego ani informatycznego.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI BIZNESOWYCH – POZIOM ZAAWANSOWANY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dobrze opłacany na zawód "programisty .NET". Nie jest wymagane ukończenie studiów informatycznych lub technicznych, choć posiadanie ukończonych takich studiów będzie bardzo pomocne.

  Jednak studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany, są skierowane do osób, które posiadają już wiedzę na temat obsługi komputerów czy samej branży IT. Został stworzony z myślą o osobach, które także ukończyły już kierunki techniczne. Twoja wiedza nie musi być poparta pracą zawodową - ważne jest, żebyś znał podstawy tego świata, rozumiał pewne zagadnienia. Możesz być nawet samoukiem, jeśli chodzi o wiedzę dot. programowania.

  Chcesz zostać profesjonalnym programistą biznesowym? Nic dziwnego, w końcu branża IT jest jedną z najszybciej się rozwijających. Umiejętności tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych, programowanie, zarządzanie serwisem internetowym są niezwykle cenne na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: BIZNES I ZARZĄDZANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie i daj sobie szansę na lepsze miejsce pracy w oświacie! Nasz kierunek skierowany jest do osób, które posiadają już wykształcenie wyższe na poziomie co najmniej I stopnia. Rozszerzają możliwości i wiedzę tych, którzy mają już przygotowanie pedagogiczne.

  Biznes i zarządzanie dla nauczycieli to studia podyplomowe doskonałe m.in. dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także osób, które m.in. pracują w poradniach, czy pełnią rolę doradcy zawodowego. To także świetna okazja, by zdobyć nowe uprawnienia, które poszerzą twoje możliwości na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: BIZNES I ZARZĄDZANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie i daj sobie szansę na lepsze miejsce pracy w oświacie! Nasz kierunek skierowany jest do osób, które posiadają już wykształcenie wyższe na poziomie co najmniej I stopnia. Rozszerzają możliwości i wiedzę tych, którzy mają już przygotowanie pedagogiczne.

  Biznes i zarządzanie dla nauczycieli to studia podyplomowe doskonałe m.in. dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także osób, które m.in. pracują w poradniach, czy pełnią rolę doradcy zawodowego. To także świetna okazja, by zdobyć nowe uprawnienia, które poszerzą twoje możliwości na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: ETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka to studia podyplomowe, które powstały w związku z potrzebą dokształcania pedagogów. Obecnie na rynku pracy istnieje identyfikowany niedobór wykwalifikowanych nauczycieli etyki, a szkoły mają obecnie obowiązek organizowania lekcji poświęconych religii oraz zagadnieniom etycznym.

  Studia podyplomowe na kierunku Etyka dla nauczycieli są adresowane do osób posiadających przygotowanie pedagogiczne. To szansa, by zyskać kwalifikacje, które są niezbędne do nauczania kolejnego przedmiotu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: INFORMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, które są skierowane do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje i możliwości zatrudnienia w oświacie. To opcja dla tych, którzy pragną zwiększyć kompetencje cyfrowe i nauczać nowego przedmiotu w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

  Studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka świetnie sprawdzą się w przypadku tych dydaktyków, którzy czują, że posiadają predyspozycje do nauczania przedmiotów ścisłych. Dzięki zajęciom podniosą swoje kwalifikacje oraz zwiększą umiejętności praktyczne w posługiwaniu się komputerami oraz narzędziami cyfrowymi.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: MATEMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka  to kierunek studiów podyplomowych na WSB-NLU, który skierowany jest do osób pracujących w oświacie. Przeznaczony jest dla absolwentów studiów pedagogicznych, którzy chcą doszkolić się w zakresie nauczania kierunków zawodowych. Pozwoli im to znaleźć nową pracę, zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie czy uzyskać potwierdzenie wiedzy oraz umiejętności.

  Studia podyplomowe na WSB-NLU są skierowane m.in. do:

  • pedagogów, którzy na co dzień pracują w szkołach branżowych i technicznych,
  • absolwentów pedagogiki, którzy szukają swojej zawodowej ścieżki i chcą uzyskać specjalność w zakresie nauczania przedmiotów zawodowych,
  • osób, które potrzebują zwiększyć swoje kwalifikacje i dać sobie większe szanse na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO ZAWODU NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela przeznaczone są dla osób, które są absolwentami studiów wyższych i chcą uzupełnić swoją wiedzę merytoryczną o kwalifikacje pedagogiczne, potrzebne do podjęcia pracy w szkole lub inne placówce oświatowej. Nasze studia podyplomowe gwarantują uzyskanie niezbędnego przygotowania pedagogicznego, psychologicznego oraz szczegółowych dydaktyk.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOGERIATRIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jeśli chcesz postawić na swój rozwój jako terapeuty, wybór studiów podyplomowych i kierunku Psychogeriatria będzie idealnym rozwiązaniem. To kierunek, który został stworzony z myślą o osobach, które posiadają już co najmniej tytuł licencjata. Jest skierowany zwłaszcza do absolwentów studiów psychologicznych, socjologicznych, pedagogicznych. Świetnie odnajdą się na nim również studenci pedagogiki specjalnej, pielęgniarstwa, fizjoterapii.

  Psychogeriatria to kierunek, który może dostarczyć odpowiedniej wiedzy, a także narzędzi do pracy z osobami starszymi osobom, które na co dzień pracują w placówkach socjalnych, domach pomocy społecznej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia biznesu to kierunek studiów podyplomowych, który pozwala na analizę zachowań zachodzących w korporacjach, przedsiębiorstwach mniejszego kalibru, czy ogólnie w gospodarce. Studia Psychologia biznesu są szczególnie polecane osobom, które chcą poznać psychologiczne aspekty ludzkich zachowań, ale też mechanizmy rządzące konsumentami czy rynkiem.

  Studia podyplomowe Psychologia biznesu są skierowane do osób, które chcą rozpocząć pracę w marketingu lub zarządzaniu, pragną zwiększyć swoje umiejętności menadżerskie lub hr-owe, a także lepiej zrozumieć działania pracowników, czy analityków.

  Psychologia biznesu jest szczególnie polecana osobom, które chcą rozwinąć swoje kompetencje analityczne. Udział w studiach podyplomowych psychologia biznesu na WSB-NLU może wziąć każdy, kto posiada wyższe wykształcenie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA KRYZYSU I INTERWENCJA KRYZYSOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na WSB-NLU to świetna okazja, by zyskać dodatkową wiedzę o psychologii. Kierunek Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa skierowany jest przede wszystkim do absolwentów studiów psychologicznych i pedagogicznych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności m.in. o sposoby diagnostyczne.

  Jednocześnie Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa jest doskonałym wyborem także dla innych osób, które posiadają co najmniej wykształcenie na poziomie licencjackim. To kierunek, który świetnie przygotowuje do pracy m.in. w ośrodkach interwencji kryzysowej, hospicjach, domach pomocy społecznej, ośrodkach terapeutycznych, czy hospicjach.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA SĄDOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia psychologiczne to jeden z chętniej wybieranych kierunków przez studentów i słuchaczy. Nie ma się, co dziwić – psychologia to jedna z ciekawszych dziedzin, a specjaliści po ukończeniu studiów mogą liczyć na znalezienie dobrej pracy. Chcesz rozwijać swoją pasję i zdobyć nową wiedzę w zakresie psychologii? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologii sądowej w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

  Celem studiów jest przygotowanie psychologów do pracy w charakterze biegłego sadowego. Zapewniają one poszerzenie wiedzy dotyczącą zaburzeń i mechanizmów funkcjonowania jednostki, niezbędnej do sporządzania ekspertyzy w wielu dziedzinach współpracy psychologa z wymiarem sprawiedliwości, zdobycie umiejętności diagnozowania i orzekania psychologicznego niezbędne w pełnieniu roli psychologa biegłego sądowego oraz wzbogacenie wiedzy z zakresu szeroko pojętej psychopatologii i patologii społecznej, niezbędnej do diagnozy psychologicznej na potrzeby wymiaru sprawiedliwości.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA SPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Fascynujesz się psychologią oraz sportem? Postaw na perspektywiczny kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę oraz gruntowne kompetencje z zakresu Psychologii sportu. To kierunek, który służy rozwinięciu wiedzy psychologicznej - jednocześnie kształci w zakresie technik wspierania oraz prowadzenia badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Psychologii sportu, studia podyplomowe na WSB-NLU będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA TRANSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOONKOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kwestie onkologiczne dla wielu osób, zarówno pacjentów, jak i ich bliskich bywają trudne. W tak ciężkim okresie wszystkim należy się odpowiednie wsparcie. Psychoonkologia to dziedzina psychologii, której zadaniem jest wspieranie chorych oraz poruszanie kwestii związanych z kondycją pacjenta onkologicznego. W związku z dużym zapotrzebowaniem na rzetelnych, odpowiednio wykształconych psychoonkologów uruchomiliśmy w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University adekwatne studia podyplomowe.

  Absolwenci niniejszych studiów podyplomowych będą zdobywać podstawową wiedzę psychologiczną oraz medyczną związaną z leczeniem onkologicznym - wszystko po to, aby lepiej zrozumieć pacjenta i pomóc mu znaleźć siłę do walki z chorobą i polepszyć jakość życia. Dodatkowo, zdobędą kompetencje odnoszące się do przeciwdziałania emocjonalnym skutkom choroby, rzutujących często na najbliższych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOSEKSUOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychoseksuologia to studia podyplomowe przeznaczone przede wszystkim dla psychologów, którzy są zainteresowani prowadzeniem w przyszłości, np. zajęć z edukacji seksualnej.

  To również doskonała oferta dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznej oraz zdrowej seksuologii. Nasze studia skierowane są do osób, które chcą  zyskać wiedzę z zakresu podnoszenia jakości życia seksualnego w społeczeństwie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychotraumatologia to studia podyplomowe, które docenią osoby chcące pracować z pacjentami po traumach oraz intensywnych przeżyciach. Wybór Psychotraumatologii jest szczególnie polecany psychologom, którzy  w swojej codziennej pracy mogą mieć styczność z osobami, które doświadczyły traumy.

  Coraz częściej na zdobycie dodatkowej wiedzy z zakresu Psychotraumatologii decydują się również kuratorzy sądowi, funkcjonariusze publiczni oraz przedstawiciele służb medycznych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

  Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, przekazywana w przyjazny sposób. Dzięki temu słuchacze kierunku zdobywają umiejętności, które pozwolą im stać się specjalistami w biurach rachunkowych i różnych firmach.

  Studia przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach we współczesnych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, a także dla kandydatów do pracy w tych służbach, jak również Absolwentów wyższych uczelni pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • STYMULACJA ZMYSŁÓW I INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • SURDOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Surdopedagogika to inaczej edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową. Studia podyplomowe na kierunku Surdopedagogika to doskonała okazja, by zdobyć niezbędną wiedzę do pracy z osobami, które mają problemy słuchowe, zarówno na skutek wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Dowiedz się, jak efektywnie możesz wspierać edukację oraz rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych! Dołącz do studiów podyplomowych na WSB-NLU i zyskaj wiedzę na temat z zakresu Surdopedagogiki!

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • SZTUCZNA INTELIGENCJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sztuczna inteligencja to podyplomowe studia na WSB-NLU, które stworzone zostały z myślą o absolwentach kierunków takich, jak zarządzanie, informatyka oraz prawo. To również studia, które wybrać mogą osoby zainteresowane nowymi technologiami i rozwojem sztucznej inteligencji, a także prawnymi aspektami jej tworzenia i wykorzystywania. Kierunek przeznaczony jest dla osób już pracujących, jak i planujących swoją przyszłą karierę zawodową, widzących się na stanowiskach różnych szczebli, zarówno w branży IT, jak i w różnych sektorach biznesu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Tester oprogramowania to niezwykle praktyczny i przyszłościowy kierunek studiów podyplomowych. To doskonały wybór przede wszystkim dla absolwentów takich kierunków, jak informatyka oraz zarządzanie, ale także dla osób z zacięciem informatycznym, pragnącym pogłębić swoją wiedzę z zakresu testowania i analizowania oprogramowania. Kierunek stworzony został z myślą o osobach już pracujących w szeroko pojętej branży informatycznej, jak i o osobach z tytułem magistra, licencjata lub inżyniera, które pragną zmienić branżę i rozpocząć pracę w sektorze IT.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TESTY PSYCHOLOGICZNE W PRACY PSYCHOLOGA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Testy psychologiczne w pracy psychologa to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Ich celem jest wyposażenie terapeutów oraz psychologów w praktyczne narzędzia i przykłady ich zastosowania podczas codziennej pracy.

  Kierunek ten jest skierowany zwłaszcza do osób, które chcą poznać metody diagnozowania pacjentów. Testy psychologiczne w pracy psychologa to kierunek studiów podyplomowych stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jednocześnie mieć dostęp do narzędzi, które pomogą w pracy i wspieraniu pacjentów.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TRENER UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu psychologii oraz pedagogiki. To szansa, by zyskać doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do pracy z młodzieżą oraz dziećmi.

  Studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych są skierowane do osób z wyższym wykształceniem oraz przygotowaniem pedagogicznym, które chcą wykorzystać swój potencjał w ciekawej i mocno angażującej pracy. Są przeznaczone dla osób empatycznych, które odczuwają chęć pomocy innym, a także mają pasję i czują potrzebę pracy z najmłodszymi. To świetny kierunek, który sprawdzi się w przypadku rozwoju zawodowego osób, które na co dzień pracują jako pedagodzy, psychologowie, nauczyciele, wychowawcy w placówkach oświatowych oraz wychowawczych, czy w kurateli.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TYFLOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową to studia, których celem jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę oraz umiejętności praktyczne, niezbędne w pracy z osobami, które wymagają edukacji i rehabilitacji w związku z niepełnosprawnością wzrokową. Cały tok studiów został opracowany przez specjalistów, którzy na co dzień mają styczność z pracą i kształceniem uczniów z tym typem niepełnosprawności.

  Program obejmuje 180 godzin praktyk.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesnie wiele osób boryka się z uzależnieniami - zarówno behawioralnymi, jak i od substancji zewnętrznych. Jak sobie z tym radzić? Jeśli chcesz zyskać wiedzę niezbędną do pomocy osobom cierpiącym na tego typu uzależnienia, dołącz do studentów WSB-NLU. Wybierz studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne, by móc pomagać innym, służyć im wsparciem oraz praktycznymi umiejętnościami.

  Celem studiów podyplomowych na kierunku Uzależnienia behawioralne jest nabycie wiedzy oraz odpowiednich umiejętności do pracy z osobami uzależnionymi. To świetna okazja, by podnieść swoje kompetencje w zakresie pracy psychologa, pedagoga czy pracownika organizacji pozarządzowych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Masz przygotowanie pedagogiczne lub psychologiczne i chcesz się rozwijać w kierunku prac z dziećmi? W takim razie polecamy studia podyplomowe Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. To kierunek, który rozumiany jest szansa do nabycia dodatkowych kwalifikacji, uprawniających do pracy profilaktycznej, diagnostycznej, rehabilitacyjnej oraz terapeutycznej.

  Studia przygotowują do wczesnego wykrywania zaburzeń rozwojowych oraz wspomagania rozwoju dziecka zagrożonego niepełnosprawnością lub niepełnosprawnego w wieku 0-7 lat oraz z trudnościami w rozwoju w wieku wczesnoszkolnym (7-10 lat). Słuchacz nabędzie umiejętności w zakresie rozpoznawania zaburzeń w rozwoju dziecka oraz opracowywania i realizowania z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka, koordynowania działań specjalistów prowadzących zajęcia z dzieckiem oraz oceniania postępów dziecka.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zapotrzebowanie na kompetentnych specjalistów z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w Polsce nieustannie rośnie. Liczy się nie tylko dokument ukończenia szkoły, ale przede wszystkim odpowiednie podejście, znajomość teoretyczna i praktyczna zagadnień. Specjalista BHP musi nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, by zapewnić innym w przedsiębiorstwie maksimum bezpieczeństwa. Taką wiedzę można zdobyć, biorąc udział w naszych studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

  Opracowanie i zaoferowanie tej specjalności jest odpowiedzią na rosnący popyt ze strony rynku pracy na specjalistów w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy. Głównym celem studiów jest przygotowanie studentów do podejmowania zadań menedżerskich w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do podejmowania zadań menedżerskich w zakresie kierowania ludźmi w organizacji. Program zawiera treści kluczowych procesów personalnych: projektowania i wdrażania strategii personalnych, rozwijania, wynagradzania i motywowania pracowników oraz tworzenia odpowiednich warunków zatrudnienia w wymiarze prawnym i organizacyjnym. Odpowiednie kompetencje, niezbędne do kształtowania wymienionych procesów personalnych stanowią istotną wartość dodaną każdej organizacji: komercyjnej i niekomercyjnej, w każdym sektorze: produkcyjnym, handlowym i usługowym.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie oświatą  to studia podyplomowe, które są przeznaczone dla osób mających już doświadczenie w pracy oświatowej. Jeśli jednak chcesz rozwijać swoje kompetencje — ten kierunek będzie doskonałym wyborem. Studia są również skierowane do osób, które chcą lepiej zrozumieć, w jaki sposób zarządzać jednostką edukacyjną, pracownikami czy uczniami.

  To także opcja dla osób, które chcą dopiero postawić pierwsze kroki w zarządzaniu oświatą.  Jeśli jesteś zainteresowany sektorem edukacyjnym — to studia podyplomowe będą doskonałym pierwszym krokiem do celu.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W firmach coraz częściej istnieje potrzeba zarządzania nie tylko zespołami, ale również i projektami. Dzięki poznaniu odpowiednich metod zarządzania, praca idzie sprawniej. Warto postawić na studia podyplomowe, które pozwalają nauczyć się tej wiedzy. Taką ofertę przygotowaliśmy w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University – postaw na kierunek Zarządzanie projektami.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe studia na kierunku zarządzanie projektami IT to dobry wybór dla absolwentów studiów informatycznych oraz studiów na kierunku zarządzanie. Są to również studia stworzone z myślą o osobach, pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć swoje możliwości zawodowe, aspirujących na stanowiska menedżerskie w sektorze IT. Studia przeznaczone są zarówno dla osób już pracujących, między innymi jako programiści SCRUM czy analitycy, jak i dla osób wiążących swoją przyszłość z tego rodzaju stanowiskami.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem administracji publicznej, czy dopiero marzy Ci się praca w tym kierunku – studia podyplomowe będą doskonałym wyborem. Nowoczesne zarządzanie w administracji publicznej to kierunek, który uczy praktycznych umiejętności i pełnienia funkcji w instytucjach publicznych.

  Studia podyplomowe są adresowane zarówno do przyszłych i/lub obecnych pracowników administracji publicznej, jak i potencjalnych (aktualnych) pracowników przedsiębiorstw, szczególnie tych, których działalność jest silnie związana ze sferą publiczną (uzależnienie od zamówień, potrzeba pozyskania dodatkowych środków).

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE W SEKTORZE HORECA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)