• ANALIZA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zależy Ci na nowych umiejętnościach i kompetencjach? Chcesz się rozwijać, by zyskać lepsze oferty pracy? Niezależnie od tego, co Tobą motywuje - wybór studiów podyplomowych na WSB-NLU będzie zawsze dobrą decyzją. Zdobądź nową wiedzę i dowiedz się więcej na temat Analizy danych. Sprawdź, dlaczego naprawdę warto znowu zacząć studia!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • COACHING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jeśli interesujesz się psychologią, a jednocześnie mentoringiem - mamy dla Ciebie doskonały kierunek studiów podyplomowych. Postaw na Coaching! Naucz się, jak wzmacniać motywację, wspierać podczas zmian, jak prowadzić innych do osiągania wyznaczonych celów. Wybierając studia w WSB-NLU masz szansę zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne przygotowanie do pracy w Coachingu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Bezpieczeństwo w internecie – to temat, który powinien być bliski większości z nas. Dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale również firm i podmiotów, które dołączają do wirtualnego świata. Wraz ze wzrostem zainteresowania cyfryzacją, niestety zanotowaliśmy na świecie rosnąca liczbę cyberprzestępstw. Studia podyplomowe z zakresu Cyberbezpieczeństwa mają na celu nauczenie absolwentów praktycznych umiejętności w zarządzaniu bezpieczeństwem systemów przedsiębiorstwa.

  Absolwent studiów podyplomowych z zakresu cyberbezpieczeństwa nabędzie niezbędnych zdolności służących do efektywnego zabezpieczenia własności intelektualnej firmy oraz przetwarzanych przez nią danych, chroniąc tym samym jej majątek jak również powierzone dane klientów. Większość prowadzonych zajęć w toku studiów ma aspekt praktyczny, co daje wysokie efekty pod względem przyswajania wiedzy, zdobywania zdolności analitycznych, pracy w grupie, jak również wykorzystania zdobytych umiejętności w tzw. środowisku produkcyjnym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DRIMAGINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zastanawiasz się, czy studia na Drimagine będą dobrym wyborem? Jeśli lubisz projektować, fascynuje cię świat 3D, a do tego myślisz o grafice na poważnie - to zdecydowanie tak. Studia te są idealne dla osób kreatywnych, które chcą dowiedzieć się, jak projektować gry, wirtualną rzeczywistość, tworzyć grafiki 3D czy animację.

  Kierunek będzie doskonały dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w fantastycznym świecie grafiki. To doskonała ścieżka kariery dla osób, które stawiają na myślenie kreatywne, lubią sztukę, a do tego chcą poznać tajniki techniczne tego zawodu. Zastanawiasz się, czy potrzebujesz doświadczenia w zakresie grafiki, aby podjąć studia? Absolutnie nie! To kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę od podstaw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOGIKA Z ELEMENTAMI PSYCHOLOGII REWALIDACYJNEJ) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika z elementami psychologii rewalidacyjnej) to studia podyplomowe, które uczą, w jaki sposób zajmować się edukacją oraz rehabilitacją osób z niepełnosprawnością intelektualną. Celem naszego kierunku jest wykształcenie specjalistów, którzy znajdą zatrudnienie we wszystkich typach szkół i placówkach oświatowych.

  Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy posiadających przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela/wychowawcy w kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych i edukacyjno-rewalidacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu potrzebują specjalnego podejścia, które zapewni im odpowiednie wsparcie w edukacji. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University mają charakter kwalifikacyjny, a ich ukończenie daje uprawniania w zakresie pedagogiki specjalnej.

  Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesną formą terapii i wsparcia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, kryteriami i metodami diagnostycznymi oraz najnowszymi tendencjami w terapii. Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Edukacja włączająca to studia podyplomowe na WSB-NLU, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów w Polsce. To program stworzony przez specjalistów, którzy w sposób praktyczny przekazują wiedzę oraz narzędzia służące do pełnienia roli organizatora edukacji, rehabilitacji czy terapii dzieci i uczniów o specjalnych potrzeba integracyjnych i rozwojowych. Chcesz rozpocząć Edukację włączającą? Postaw na najlepszą ofertę studiów podyplomowych - wybierz Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Executive MBA to studia podyplomowe, które są skierowane do osób, które na co dzień mają już styczność ze środowiskami menadżerskimi i kierowniczymi. W przeciwieństwie do klasycznego programu Master of Business Administration ten jest stworzony z myślą o doświadczonych, już wykwalifikowanych pracownikach.

  Executive Master of Business Administration (EMBA) jest przeznaczony dla kadry kierowniczej i menedżerów wyższego szczebla. To świetny kierunek dla osób, które jednocześnie chcą kontynuować pracę w pełnym wymiarze godzin. Duże doświadczenie zawodowe i wiedza biznesowa są pomocne w osiągnięciu sukcesu w programie EMBA na najwyższym poziomie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • GRAFIKA KOMPUTEROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych dowolnego kierunku, którzy interesują się grafiką komputerową i technologiami multimedialnymi i wykorzystują je w pracy zawodowej lub planują swoją przyszłą pracę w tej dziedzinie. Program studiów kładzie nacisk na nabycie praktycznych umiejętności tworzenia materiałów multimedialnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Logopedia są przeznaczone dla osób, które chcą zainwestować w swój rozwój. Przeznaczone są dla absolwentów studiów magisterskich m.in. polonistyki, psychologii, resocjalizacji, kierunków wokalno-aktorskich oraz medycznych, pielęgniarstwa czy fizjoterapii. Głównymi adresatami są osoby po kierunkach humanistycznych i pedagogicznych.

  Celem studiów  jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie słuchaczy do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z zaburzeniami w komunikacji językowej w zakresie rozpoznawania i diagnozowania zaburzeń, dokonywania ich charakterystyki i prowadzenia terapii zróżnicowanej ze względu na istotę tych nieprawidłowości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - MBA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Szukasz studiów podyplomowych w formule RealTime Online, dzięki którym wzniesiesz na wyższy poziom swoje umiejętności managerskie? W Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University mamy dla Ciebie idealne rozwiązania – studia Master of Business Administration Online.

  Sprawdź, dlaczego warto postawić na zajęcia prowadzone przez WSB-NLU. Po ukończeniu studiów Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi - dla kogo to odpowiedni kierunek?

  Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to doskonały kierunek dla osób, które pragną zyskać dodatkową wiedzę w zakresie HR w organizacjach. Z ukończonymi studiami podyplomowymi masz szansę zyskać przewagę na rynku pracy, zwłaszcza w zakresie zarządzania sprawami kadrowymi. Stań się również atrakcyjnym pracownikiem, o którego będą bić się przedsiębiorstwa. W końcu dzisiaj w biznesie tak samo ważna jak klienci jest wyspecjalizowana kadra.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE FINANSAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe są twoją przepustką do lepszej kariery na szczeblu zarządczym, menadżerskim, a nawet dyrektorskim. Niezależnie od tego, co tobą motywuje - studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie finansami mogą okazać się świetnym wyborem.

  Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

  Studia podyplomowe MBA odpowiadają wymogom art. 19, ust. 1., pkt 1), lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ERZE CYFROWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej - dla kogo to odpowiedni kierunek?

  Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to kierunek, który stworzony jest głównie dla osób, które chcą wyjść poza tradycyjne metody promocji marki. To doskonała ścieżka edukacyjna dla osób, które:

  • interesują się wpływem cyfryzacji na otoczenie biznesowe i chcą poznać zupełnie nowe możliwości na wykorzystanie swojej wiedzy oraz możliwości;
  • chcą dowiedzieć się, jak łączyć wiedzę z rzeczywistym środowiskiem biznesowym, dzięki możliwości uczestnictwa w zajęciach opartych o analizę przypadków;
  • poszukują nowych rozwiązań w zakresie digital marketingu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe w całości poświęcone zarządzaniu w podmiotach związanych ze służbą zdrowia. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie pełnienia wysokich funkcji kierowniczych na stanowiskach wysokiego i średniego szczebla. To także studia podyplomowe skierowane do tych, którzy zamierzają pełnić rolę zarządców w ochronie zdrowia i chcą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZIELONA TRANSFORMACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administation: Zielona transformacja to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak budować przyszłość firmy, jednocześnie mając na względzie wszelkie zmiany klimatyczne i nowe podejście do dbałości o środowisko.

  Po ukończeniu studiów podyplomowych MBA Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION (W JĘZYKU ANGIELSKIM) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration w języku angielskim to kierunek, który często wybierany jest przez menadżerów czy dyrektorów w firmach i korporacjach związanych m.in. z finansami, prawem, biznesem czy zarządzaniem. Nasza oferta studiów podyplomowych na WSB-NLU skierowana jest z myślą o osobach na stanowiskach kierowniczych, ale nie tylko!

  Master of Business Administration w języku angielskim to okazja do zdobycia elitarnego wykształcenia w języku angielskim. Dzięki temu podniesiesz swoje kompetencje menadżerskie, ale też podkreślisz swoją znajomość języka obcego. Zdobyte na naszych studiach wiedza i umiejętności pomogą Ci uzyskać sukces zawodowy!

  Nasze studia podyplomowe Master of Business Administration w języku angielskim skierowane są do osób ambitnych, które stawiają na nieustanny rozwój. To szansa dla liderów projektów, menadżerów zespołu i każdemu, kto wierzy, że kształcenie nigdy się nie kończy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION: PRZEMYSŁ 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Odkryj absolutne studia przyszłości! Zyskaj wiedzę z zakresu przemysłu, jakiej nie zaoferuje Ci żadna inna uczelnia. Postaw na innowacyjne studia Master of Business Administration: przemysł 4.0 w WSB-NLU w Nowym Sączu. Zdobądź wyjątkowe kompetencje, które pomogą Ci zdobyć lepsze zatrudnienie na rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o studiach podyplomowych Master of Business Administration: przemysł 4.0.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION: ZARZĄDZANIE W TRZECIM SEKTORZE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trzeci sektor, określany także w skrócie jako NGO (z ang. non-government organization) to wciąż rozwijające się w Polsce organizacje. Obecnie w naszym kraju zarejestrowanych jest przeszło 143 000 NGO-sów, w których coraz częściej poszukuje się wykwalifikowanych pracowników, mogących wesprzeć organizacje pozarządowe.

  Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to studia właśnie dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie lub zdobyć wiedzę, która przyda się w pomocy NGO-som. W sektorze tym rośnie zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych ludzi, zainteresowanych karierą w zarządzaniu organizacjami non-profit.

  Studia podyplomowe Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze są przeznaczone zarówno dla osób, które już pracują w sektorze NGO, jak i dla profesjonalistów lub absolwentów zarządzania, którzy dopiero planują zdobyć doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. To szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności zarządzania i przywództwa, a także rozwijać swoją karierę.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROPSYCHOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Chcesz rozwijać swoją wiedzę? Zyskać nowe kwalifikacje w pracy psychologa? Postaw na studia podyplomowe w zakresie Neuropsychologii. To ogromna szansa dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej, m.in. o metodach badania mózgu, neurobiologii czy neuroanatomii. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na studia podyplomowe na WSB-NLU w Nowym Sączu!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PODSTAWY CYBERBEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W czasach, gdy dzisiejszy świat funkcjonuje głównie w internecie, i łatwo można obracać danymi osobowymi różnych ludzi, niezbędna jest prawidłowa ochrona danych osobowych. W tym celu oferujemy studia podyplomowe, dzięki którym można podjąć pracę inspektora ochrony danych osobowych i informacji niejawnych. Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu National – Louis University.

  Wprowadzenie skutecznych mechanizmów ochrony prywatności i wzmocnienie praw obywateli jest głównym celem regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. Szczególnym wyzwaniem w tej kwestii jest sprostanie wymogom prawnym w świecie cyfrowym, w którym mamy do czynienia z ogromem przetwarzanych danych i technologii do tego służących, a z drugiej strony rosnącym niebezpieczeństwem przechwycenia takich danych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ORGANIZACJA PROCESOWA I TECHNOLOGIE PRZEMYSŁU 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Organizacja procesowa i technologie przemysłu 4.0 to studia podyplomowe, które zostały stworzone jako odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na rynku pracy. Ich nadrzędnym celem jest wyposażenie słuchaczy w praktyczną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w środowisku przemysłu 4.0. To studia, które kierowane są m.in. do:

  • inżynierów procesów w przedsiębiorstwach związanych z czwartą rewolucją przemysłową;
  • menadżerów średniego i niższego szczebla, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i wejść na kolejny poziom;
  • pracowników wszelkich działów produkcyjnych, którzy chcą poszerzyć wiedzę.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI BIZNESOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dobie wszechobecnego internetu wiele firm przenosi się z offline do wirtualnego świata. Tyczy się to zarówno małych przedsiębiorstw, które przekształcają się na e-sklepy, jak i dużych korporacji. Rozwój świata wymaga również rozwoju programistów specjalizujących się w programowaniu biznesowych aplikacji internetowych i mobilnych – stąd nasza oferta studiów podyplomowych Programowanie aplikacji biznesowych.

  Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dobrze opłacany na zawód "programisty .NET". Nie jest wymagane ukończenie studiów informatycznych lub technicznych, choć posiadanie ukończonych takich studiów będzie bardzo pomocne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Bezpieczeństwo i higiena pracy - dla kogo to odpowiedni kierunek?

  Jeśli chcesz zyskać nową szansę na rynku pracy - postaw na studia podyplomowe. To doskonała okazja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Stąd też propozycja Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Kierunek studiów Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Bezpieczeństwo i higiena pracy to opcja stworzona z myślą o wszystkich pedagogach, którzy są otwarci na zmiany i chcą zyskać nową wiedzę i doświadczenie, które jest niezbędne do nauczania przedmiotu.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: BIZNES I ZARZĄDZANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie i daj sobie szansę na lepsze miejsce pracy w oświacie! Nasz kierunek skierowany jest do osób, które posiadają już wykształcenie wyższe na poziomie co najmniej I stopnia. Rozszerzają możliwości i wiedzę tych, którzy mają już przygotowanie pedagogiczne.

  Biznes i zarządzanie dla nauczycieli to studia podyplomowe doskonałe m.in. dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także osób, które m.in. pracują w poradniach, czy pełnią rolę doradcy zawodowego. To także świetna okazja, by zdobyć nowe uprawnienia, które poszerzą twoje możliwości na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: ETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka to studia podyplomowe, które powstały w związku z potrzebą dokształcania pedagogów. Obecnie na rynku pracy istnieje identyfikowany niedobór wykwalifikowanych nauczycieli etyki, a szkoły mają obecnie obowiązek organizowania lekcji poświęconych religii oraz zagadnieniom etycznym.

  Studia podyplomowe na kierunku Etyka dla nauczycieli są adresowane do osób posiadających przygotowanie pedagogiczne. To szansa, by zyskać kwalifikacje, które są niezbędne do nauczania kolejnego przedmiotu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: INFORMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, które są skierowane do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje i możliwości zatrudnienia w oświacie. To opcja dla tych, którzy pragną zwiększyć kompetencje cyfrowe i nauczać nowego przedmiotu w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

  Studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka świetnie sprawdzą się w przypadku tych dydaktyków, którzy czują, że posiadają predyspozycje do nauczania przedmiotów ścisłych. Dzięki zajęciom podniosą swoje kwalifikacje oraz zwiększą umiejętności praktyczne w posługiwaniu się komputerami oraz narzędziami cyfrowymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: MATEMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka  - dla kogo to odpowiedni kierunek?

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka  to kierunek studiów podyplomowych na WSB-NLU, który skierowany jest do osób pracujących w oświacie. Przeznaczony jest dla absolwentów studiów pedagogicznych, którzy chcą doszkolić się w zakresie nauczania kierunków zawodowych. Pozwoli im to znaleźć nową pracę, zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie czy uzyskać potwierdzenie wiedzy oraz umiejętności.

  Studia podyplomowe na WSB-NLU są skierowane m.in. do:

  • pedagogów, którzy na co dzień pracują w szkołach branżowych i technicznych,
  • absolwentów pedagogiki, którzy szukają swojej zawodowej ścieżki i chcą uzyskać specjalność w zakresie nauczania przedmiotów zawodowych,
  • osób, które potrzebują zwiększyć swoje kwalifikacje i dać sobie większe szanse na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO ZAWODU NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Marzysz o pracy pedagoga? Chcesz pracować w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej? Jeśli masz wykształcenie wyższe – czas spełnić swoje marzenia. Postaw na kierunek Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela w WSB-NLU w Nowym Sączu.

  Celem studiów jest uzupełnienie wiedzy merytorycznej absolwentów studiów wyższych kwalifikacjami pedagogicznymi, wymaganymi do pracy w szkole/placówce oświatowej. Studia zapewniają uzyskanie przygotowania pedagogicznego niezbędnego do pracy w szkołach i placówkach oświatowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOGERIATRIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jeśli chcesz postawić na swój rozwój jako terapeuty, wybór studiów podyplomowych i kierunku Psychogeriatria będzie idealnym rozwiązaniem. To kierunek, który został stworzony z myślą o osobach, które posiadają już co najmniej tytuł licencjata. Jest skierowany zwłaszcza do absolwentów studiów psychologicznych, socjologicznych, pedagogicznych. Świetnie odnajdą się na nim również studenci pedagogiki specjalnej, pielęgniarstwa, fizjoterapii.

  Psychogeriatria to kierunek, który może dostarczyć odpowiedniej wiedzy, a także narzędzi do pracy z osobami starszymi osobom, które na co dzień pracują w placówkach socjalnych, domach pomocy społecznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia biznesu to dziś temat niezwykle popularny - analiza mechanizmów zachodzących w gospodarce i przedsiębiorstwach stanowi coraz częściej podstawę m.in. kontaktów biznesowych. Chcesz stać się specjalistą w tej dziedzinie? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologia biznesu. Zyskaj niezbędne kompetencje do działań wymagających łączenia wiedzy psychologicznej z zagadnieniami z zarządzania! Dołącz do grona zadowolonych studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA KRYZYSU I INTERWENCJA KRYZYSOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na WSB-NLU to świetna okazja, by zyskać dodatkową wiedzę o psychologii. Kierunek Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa skierowany jest przede wszystkim do absolwentów studiów psychologicznych i pedagogicznych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności m.in. o sposoby diagnostyczne.

  Jednocześnie Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa jest doskonałym wyborem także dla innych osób, które posiadają co najmniej wykształcenie na poziomie licencjackim. To kierunek, który świetnie przygotowuje do pracy m.in. w ośrodkach interwencji kryzysowej, hospicjach, domach pomocy społecznej, ośrodkach terapeutycznych, czy hospicjach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA SĄDOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia psychologiczne to jeden z chętniej wybieranych kierunków przez studentów i słuchaczy. Nie ma się, co dziwić – psychologia to jedna z ciekawszych dziedzin, a specjaliści po ukończeniu studiów mogą liczyć na znalezienie dobrej pracy. Chcesz rozwijać swoją pasję i zdobyć nową wiedzę w zakresie psychologii? Postaw na studia podyplomowe z zakresu Psychologii sądowej w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

  Celem studiów jest przygotowanie psychologów do pracy w charakterze biegłego sadowego. Zapewniają one poszerzenie wiedzy dotyczącą zaburzeń i mechanizmów funkcjonowania jednostki, niezbędnej do sporządzania ekspertyzy w wielu dziedzinach współpracy psychologa z wymiarem sprawiedliwości, zdobycie umiejętności diagnozowania i orzekania psychologicznego niezbędne w pełnieniu roli psychologa biegłego sądowego oraz wzbogacenie wiedzy z zakresu szeroko pojętej psychopatologii i patologii społecznej, niezbędnej do diagnozy psychologicznej na potrzeby wymiaru sprawiedliwości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA SPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Fascynujesz się psychologią oraz sportem? Postaw na perspektywiczny kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę oraz gruntowne kompetencje z zakresu Psychologii sportu. To kierunek, który służy rozwinięciu wiedzy psychologicznej - jednocześnie kształci w zakresie technik wspierania oraz prowadzenia badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Psychologii sportu, studia podyplomowe na WSB-NLU będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA TRANSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia transportu to dziś dziedzina niezwykle fascynująca, która - choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ma ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Psychologia transportu pozwala zdobyć wiedzę, m.in. w zakresie badań kierowców i bezpieczeństwa drogowego. Czujesz, że to dziedzina, która Cię fascynuje? Postaw na Psychologię transportu, studia podyplomowe na WSB-NLU w Nowym Sączu!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOONKOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kwestie onkologiczne dla wielu osób, zarówno pacjentów, jak i ich bliskich bywają trudne. W tak ciężkim okresie wszystkim należy się odpowiednie wsparcie. Psychoonkologia to dziedzina psychologii, której zadaniem jest wspieranie chorych oraz poruszanie kwestii związanych z kondycją pacjenta onkologicznego. W związku z dużym zapotrzebowaniem na rzetelnych, odpowiednio wykształconych psychoonkologów uruchomiliśmy w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University adekwatne studia podyplomowe.

  Absolwenci niniejszych studiów podyplomowych będą zdobywać podstawową wiedzę psychologiczną oraz medyczną związaną z leczeniem onkologicznym - wszystko po to, aby lepiej zrozumieć pacjenta i pomóc mu znaleźć siłę do walki z chorobą i polepszyć jakość życia. Dodatkowo, zdobędą kompetencje odnoszące się do przeciwdziałania emocjonalnym skutkom choroby, rzutujących często na najbliższych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOSEKSUOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dla kogo studia z psychoseksuologii będą odpowiednim wyborem?

  Psychoseksuologia to studia podyplomowe przeznaczone przede wszystkim dla psychologów, którzy są zainteresowani prowadzeniem w przyszłości, np. zajęć z edukacji seksualnej.

  To również doskonała oferta dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznej oraz zdrowej seksuologii. Nasze studia skierowane są do osób, które chcą  zyskać wiedzę z zakresu podnoszenia jakości życia seksualnego w społeczeństwie.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychotraumatologia to nowa, a zarazem niezwykle zajmująca dziedzina psychologii. Chcesz ją poznać? Nic dziwnego! Rola Psychotraumatologii w najbliższych latach z pewnością będzie rosnąć - mając szansę na zdobycie kompetencji w tym zakresie, zyskujesz nowe możliwości zawodowe, a także ogromne umiejętności, by pomóc swoim pacjentom. Sprawdź, dlaczego warto wybrać studia podyplomowe z Psychotraumatologii w WSB-NLU w Nowym Sączu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

  Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, przekazywana w przyjazny sposób. Dzięki temu słuchacze kierunku zdobywają umiejętności, które pozwolą im stać się specjalistami w biurach rachunkowych i różnych firmach.

  Studia przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach we współczesnych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, a także dla kandydatów do pracy w tych służbach, jak również Absolwentów wyższych uczelni pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • STYMULACJA ZMYSŁÓW I INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to doskonała oferta dla osób, które chcą nauczyć się, w jaki sposób w pełni samodzielnie prowadzić obserwacje diagnostyczno-kliniczne. Celem studiów podyplomowym na omawianym kierunku jest przygotowanie studentów także do przeprowadzania procesów diagnozy integracji sensorycznej w oparciu o wiedzę z zakresu biologii oraz psychologii. Jeśli Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to kierunek, w którym chcesz się doskonalić pod okiem praktyków i specjalistów – wybór WSB-NLU będzie doskonałym pomysłem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SURDOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Surdopedagogika to inaczej edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową. Studia podyplomowe na kierunku Surdopedagogika to doskonała okazja, by zdobyć niezbędną wiedzę do pracy z osobami, które mają problemy słuchowe, zarówno na skutek wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Dowiedz się, jak efektywnie możesz wspierać edukację oraz rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych! Dołącz do studiów podyplomowych na WSB-NLU i zyskaj wiedzę na temat z zakresu Surdopedagogiki!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTY PSYCHOLOGICZNE W PRACY PSYCHOLOGA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Testy psychologiczne w pracy psychologa to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Ich celem jest wyposażenie terapeutów oraz psychologów w praktyczne narzędzia i przykłady ich zastosowania podczas codziennej pracy.

  Kierunek ten jest skierowany zwłaszcza do osób, które chcą poznać metody diagnozowania pacjentów. Testy psychologiczne w pracy psychologa to kierunek studiów podyplomowych stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jednocześnie mieć dostęp do narzędzi, które pomogą w pracy i wspieraniu pacjentów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TRENER UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu psychologii oraz pedagogiki. To szansa, by zyskać doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do pracy z młodzieżą oraz dziećmi.

  Studia podyplomowe Trener umiejętności społecznych są skierowane do osób z wyższym wykształceniem oraz przygotowaniem pedagogicznym, które chcą wykorzystać swój potencjał w ciekawej i mocno angażującej pracy. Są przeznaczone dla osób empatycznych, które odczuwają chęć pomocy innym, a także mają pasję i czują potrzebę pracy z najmłodszymi. To świetny kierunek, który sprawdzi się w przypadku rozwoju zawodowego osób, które na co dzień pracują jako pedagodzy, psychologowie, nauczyciele, wychowawcy w placówkach oświatowych oraz wychowawczych, czy w kurateli.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TYFLOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Tyflopedagogika to inaczej edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową. Nasze studia podyplomowe w WSB-NLU przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością wzrokową. Tyflopedagogika to kierunek, który został opracowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Postaw na studia w WSB-NLU!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesnie wiele osób boryka się z uzależnieniami - zarówno behawioralnymi, jak i od substancji zewnętrznych. Jak sobie z tym radzić? Jeśli chcesz zyskać wiedzę niezbędną do pomocy osobom cierpiącym na tego typu uzależnienia, dołącz do studentów WSB-NLU. Wybierz studia podyplomowe na kierunku Uzależnienia behawioralne, by móc pomagać innym, służyć im wsparciem oraz praktycznymi umiejętnościami.

  Celem studiów podyplomowych na kierunku Uzależnienia behawioralne jest nabycie wiedzy oraz odpowiednich umiejętności do pracy z osobami uzależnionymi. To świetna okazja, by podnieść swoje kompetencje w zakresie pracy psychologa, pedagoga czy pracownika organizacji pozarządzowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Masz przygotowanie pedagogiczne lub psychologiczne i chcesz się rozwijać w kierunku prac z dziećmi? W takim razie polecamy studia podyplomowe Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. To kierunek, który rozumiany jest szansa do nabycia dodatkowych kwalifikacji, uprawniających do pracy profilaktycznej, diagnostycznej, rehabilitacyjnej oraz terapeutycznej.

  Studia przygotowują do wczesnego wykrywania zaburzeń rozwojowych oraz wspomagania rozwoju dziecka zagrożonego niepełnosprawnością lub niepełnosprawnego w wieku 0-7 lat oraz z trudnościami w rozwoju w wieku wczesnoszkolnym (7-10 lat). Słuchacz nabędzie umiejętności w zakresie rozpoznawania zaburzeń w rozwoju dziecka oraz opracowywania i realizowania z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka, koordynowania działań specjalistów prowadzących zajęcia z dzieckiem oraz oceniania postępów dziecka.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zamówienia publiczne to znacząca część rynku krajowego, której zadaniem jest m.in. napędzenie gospodarki. Wynikiem umiejętnie przeprowadzonych zamówień publicznych jest zapewnienie pracy tysiącom pracownikom w różnego typu przedsiębiorstwach. Umiejętność odpowiedniego udzielenia zamówień publicznych jest niekiedy kluczem do dobrego biznesu. Aby tego dokonać, warto zwiększyć swoją wiedzę z zakresu zamówień publicznych – zarówno tę teoretyczną, jak i praktyczną.

  Studia podyplomowe oferowane przez WSB-NLU opierają się na zaleceniach Urzędu Zamówień Publicznych odnośnie programu studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych. Do zalecanego minimum dodano kwestie związane z prawem administracyjnym, audytem i kontrolą wewnętrzną oraz narzędziami pracy takimi jak MS Excel.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zapotrzebowanie na kompetentnych specjalistów z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w Polsce nieustannie rośnie. Liczy się nie tylko dokument ukończenia szkoły, ale przede wszystkim odpowiednie podejście, znajomość teoretyczna i praktyczna zagadnień. Specjalista BHP musi nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, by zapewnić innym w przedsiębiorstwie maksimum bezpieczeństwa. Taką wiedzę można zdobyć, biorąc udział w naszych studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University.

  Opracowanie i zaoferowanie tej specjalności jest odpowiedzią na rosnący popyt ze strony rynku pracy na specjalistów w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy. Głównym celem studiów jest przygotowanie studentów do podejmowania zadań menedżerskich w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do podejmowania zadań menedżerskich w zakresie kierowania ludźmi w organizacji. Program zawiera treści kluczowych procesów personalnych: projektowania i wdrażania strategii personalnych, rozwijania, wynagradzania i motywowania pracowników oraz tworzenia odpowiednich warunków zatrudnienia w wymiarze prawnym i organizacyjnym. Odpowiednie kompetencje, niezbędne do kształtowania wymienionych procesów personalnych stanowią istotną wartość dodaną każdej organizacji: komercyjnej i niekomercyjnej, w każdym sektorze: produkcyjnym, handlowym i usługowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ W SEKTORZE NIEPUBLICZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie oświatą w jednostkach niepublicznych to studia podyplomowe prowadzone na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis Unviersity w Nowym Sączu. Do kogo są skierowane? To każdej osoby, która już jest związana lub dopiero planuje przejęcie bądź utworzenie jednostki edukacyjnej niepublicznej.

  Niezależnie od tego, czy jesteś laikiem, czy masz doświadczenie w pracy oświatowej - ten studia podyplomowe będą doskonałe dla ciebie. Zarządzanie oświatą w jednostkach niepublicznych skierowane są do osób, które aspirują do stanowisk kierowniczych w edukacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ W SEKTORZE PUBLICZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie oświatą w jednostkach publicznych to studia podyplomowe, które są przeznaczone dla osób mających już doświadczenie w pracy oświatowej. Jeśli jednak chcesz rozwijać swoje kompetencje - ten kierunek będzie doskonałym wyborem. Studia są również skierowane do osób, które chcą lepiej zrozumieć, w jaki sposób zarządzać jednostką edukacyjną, pracownikami czy uczniami.

  To także opcja dla osób, które chcą dopiero postawić pierwsze kroki w zarządzaniu oświatą w jednostkach publicznych. Jeśli jesteś zainteresowany sektorem edukacyjnym - to studia podyplomowe będą doskonałym pierwszym krokiem do celu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W firmach coraz częściej istnieje potrzeba zarządzania nie tylko zespołami, ale również i projektami. Dzięki poznaniu odpowiednich metod zarządzania, praca idzie sprawniej. Warto postawić na studia podyplomowe, które pozwalają nauczyć się tej wiedzy. Taką ofertę przygotowaliśmy w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University – postaw na kierunek Zarządzanie projektami.

  Projekty na dobre zagościły w rzeczywistości tak sfery biznesowej jak i przedsięwzięć publicznych. Niezwykle ważną kompetencją każdego menedżera jest umiejętność planowania, organizowania, motywowania oraz oceny podczas działań projektowych. Poszczególne kursy tworzące program studiów wszechstronnie przygotowują do pracy w projektach, zaś wartością dodaną jest możliwość zdobycia w trakcie studiów dwóch certyfikatów międzynarodowych: • Prince 2 Foundation • AgilePM Foundation

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem administracji publicznej, czy dopiero marzy Ci się praca w tym kierunku – studia podyplomowe będą doskonałym wyborem. Nowoczesne zarządzanie w administracji publicznej to kierunek, który uczy praktycznych umiejętności i pełnienia funkcji w instytucjach publicznych.

  Studia podyplomowe są adresowane zarówno do przyszłych i/lub obecnych pracowników administracji publicznej, jak i potencjalnych (aktualnych) pracowników przedsiębiorstw, szczególnie tych, których działalność jest silnie związana ze sferą publiczną (uzależnienie od zamówień, potrzeba pozyskania dodatkowych środków).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W SEKTORZE HORECA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interesujesz się turystyką lub prowadzeniem gastronomii? Czujesz, że klasyczne zarządzanie to wciąż za mało? Przygotowaliśmy nową ofertą – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym. To doskonałe zajęcia praktyczne, które zapewnią wiedzę zarówno z procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych, jak i restauracyjnym.

  Absolwent specjalności będzie wyposażony w wiedzę z zakresu zarówno procesów realnych zachodzących w przedsiębiorstwach turystycznych oraz zasad gospodarowania czynnikiem ludzkim oraz zapleczem materialno - technicznym przedsiębiorstw turystycznych. Ponadto absolwenci tej specjalności będą znali zasady funkcjonowania turystyki w lokalnej i regionalnej strukturze podmiotowej, z uwzględnieniem roli organizacji turystycznych, zasad formułowania strategii rozwoju turystyki w regionie. oraz identyfikowania funduszy Unii Europejskiej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)