• LINGWISTYKA WSPÓŁCZESNA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Lingwistyka współczesna w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu umożliwia pozyskanie wiedzy w zakresie współczesnego języka angielskiego. W toku kształcenia studenci zaznajamiają się między innymi z: psychologią komunikacji, językiem branżowym w komunikacji i konwersacji, zasadami wystąpień publicznych, stylistyką języka polskiego, a przede wszystkim z językiem angielskim w komunikacji. Oprócz tego, studenci Lingwistyki współczesnej uczestniczą w warsztatach kompetencji miękkich, projektują swoją ścieżkę kariery, jak również zdobywają wiedzę na temat wywierania wpływu.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Specjalista ds. kontaktu językowego

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Specjalista ds. kontaktu językowego

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)