• LOGISTYKA - STUDIA ONLINE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: online
  Pokaż więcej

  forma studiów: online
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie na kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego umożliwia pozyskanie wiedzy interdyscyplinarnej, czyli złożonej z licznych zagadnień, stanowiącej podstawę do operacyjnego zarządzania logistycznego.

  Na czym polega interdyscyplinarność tego kierunku? Na tym, że w toku studiów można zapoznać się z problemami reprezentującymi różne dyscypliny – od ekonomii po zarządzanie – a przy tym rozwinąć jasno określone umiejętności.

  Studenci Logistyki zaznajamiają się między innymi z: zagadnieniami z obszaru matematyki i statystyki, metodami i technikami zarządzania organizacjami, podstawowymi kategoriami ekonomicznymi, zasadami zarządzania finansami przedsiębiorstwa, wpływem właściwości towarów na realizację procesów logistycznych, elementami składowymi procesów i systemów logistycznych, elementami infrastruktury logistycznej czy logistyką zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji.

  Oprócz tego, poznają zasady przewozu towarów niebezpiecznych, informatyczne narzędzia w działalności transportowo- spedycyjnej oraz zasady zarządzania ryzykiem.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia online

  • Transport i spedycja
  • Logistyka w przedsiębiorstwie

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Lewy Ocena odpowiedz

Studiuję logistykę na licencjacie i najważniejsze dla mnie jest to, że mogę się uczyć o dowolnej porze, samodzielnie decydować, jak szybko przerabiam materiał.

mi Ocena odpowiedz

Studia TOP, jestem pracownikiem magazynu i chciałem się rozwijać a nie chciałem rezygnować z pracy. Dlatego właśnie wybrałem tę uczelnie. Studia z pewnością wykorzystam, żeby awansować.